jozef berky
03.02.14,23:16
sposobil som nehodu bol som pod vplivom alkoholu viac ako 1 promile cize trestny cin absolvoval som odborne poradenstvo k zavislosti od alkoholu ktore mi nariadili dostal som podmienku 12 mesiacou ale ziadnu pokutu len som nedostal odpoved na aku dobu mi VP zadrzali ako to zistim?
arizona
03.02.14,22:34
dufam, ze ti ho nevydaju nikdy! A bud rad, ze si nikoho nezabil, kvoli svojej nezodpovednosti
Chobot
04.02.14,07:57
V rozsudku alebo v rozhodnutí to bude uvedené. Čo to znamená "podmienky na 12 mesiacov"? Dostal si nejaký podmienečný trest so skúšobou dobou 12 mesiacov? Čoho sa týkal ten trest? Odňatie sloboby?

Najskôr to bude na dobu 12 mesiacov, potom môžeš požiadať o vydanie nového VP - znovu absolvovať skúšky.Len dúfam, že ti to neschvália.
baletkalenka
16.05.14,10:27
Musíš mať predsa rozhodnutie zo súdu a tam to je. A keďže je to trestný čin, pod tým číslom si to môžeš vyzistiť na príslušnom súde, ktorý Ti podmienku dal. Podmienka sa týka najmä jazdy ale aj toho či vedieš slušný život a či neurobíš za tých 12 mesiacov nič proti zákonné. Odkaz arizone: Rezešová uabila ľudí, iní známi ľudia boli načapaní pod vplyvom a dávno majú vodičáky späť. Môže sa to stať každému.