rosemary
08.10.04,11:53
Mám sa rozhodnúť o novom sw pod Win. Mám možnosti Datalog, Navision, Codas a Softip. Softip a Codas som už čiastočne eliminovala, Navision sa mi zdá byť no....asi drahý, potrebujem účto, analýzy, financie hlavnú a valutovú pokladňu. Môžete mi niekto pomôcť?
valeriam
08.10.04,10:56
Nechcete skúsiť Pohodu?
rosemary
08.10.04,11:06
Práveže, dopravný sw máme od takých čo majú na trhu monopol/nebudem to rozvádzať/ a tieto sw nám ponúkli ,lebo na dopravný, dielňu a sklady majú spracované konfigurácie. Keby sme chceli iný, museli by sme si všetko sami financovať, a ešte by sme niesli riziko, či to bude spolu fachať.
Biba
08.10.04,11:34
ahoj Rosemary,
skus www.bwsoft.sk , wintax.sk, ekusoft.sk, kros.sk.
Miroslav
09.10.04,10:15
A čo WinDUO, skúste si stiahnúť demo z www.acory.sk možno Vám bude vyhovovať, je jednoduché a nie drahé
Danielle369
09.10.04,16:40
Skús datalock.Je drahý,ale dobrý.Pekný večer.
brm
12.10.04,17:05
potrebujem kvalitný mzdový sw, ktorý by ma nezruinoval a ktorý nemá drahú údržbu. robím mzdy na zákazku ako zivnostnícka a potrebujem kvalitné výstupy...datalock a softip odmietam uz dopredu, bohuzial ich poznam...
mal by vediet spracovat a vytlačit mesacné výkazy do poistovni, spracovat a vytlacit kvartálne hlásenia na dane, statistiky a iné blbiny...o potvrdeniach o príjme ani nevravím...a este keby to tak malo kvalitnú personalistiku - prihlásky a odhlásky do poistovní, zápocty a tak...chcem vela?
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Miroslav
12.10.04,17:25
Tak Vám doporučujem Solid. Navštív www.acory.sk (http://www.acory.sk) alebo im zavolajte pošľu demo, myslím že to má všetko čo potrebujete.
vladan
13.10.04,05:19
potrebujem kvalitný mzdový sw, ktorý by ma nezruinoval a ktorý nemá drahú údržbu. robím mzdy na zákazku ako zivnostnícka a potrebujem kvalitné výstupy...datalock a softip odmietam uz dopredu, bohuzial ich poznam...
mal by vediet spracovat a vytlačit mesacné výkazy do poistovni, spracovat a vytlacit kvartálne hlásenia na dane, statistiky a iné blbiny...o potvrdeniach o príjme ani nevravím...a este keby to tak malo kvalitnú personalistiku - prihlásky a odhlásky do poistovní, zápocty a tak...chcem vela?
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:karkulka, ešte som sa nestretla so softom, ktorý by "sám" robil prihlášky a odhlášky, zápočty (fakt!). Aj keď iba všeobecne, ale poradím. Mnohé firmy, ktoré vyvíjajú softy, alebo ich predávajú majú záujem o každého nového klienta a tak dávajú možnosť vyskúšať si daný soft (aj keď s určitými obmedzeniami - časovými alebo funkčnými), ale je tu tá možnosť. Preto odporučujem zohnať alebo stiahnuť z netu demoverzie a vyskúšať si. Možno na niektorom budete vedieť pracovať hneď a možno niektorý bude mať aj všetky vami požadované funkcie :-)
Preto: hor sa do výberu!

pozn.: pozrite do môjho profilu, tam mám uvedený soft na mzdy, ktorý používam - a som dosť spokojná - to je taká, moja, osobná referencia :-)
Pekný deň
anita
13.10.04,06:54
sw čo robí prihlášky a odhlášky nepoznám, ale ja robím na sw čo robí aj zápočtový list, potvrdenia o príjme, štatistiku, automatické hromadné príkazy na úhradu miezd zamestnancom na ich osobné účtu, s odvodmi do poisťovní, mesačné výkazy a pri ukončení zaznamenaného mesiaca mi preúčtuje mzdy do účtovníctva (hrubá mzda, odvody,zrážky...) V tom istom sw účtujem aj sklad, dopravu, majetok, saldo, DPH čiže mám jedného klienta komplet so všetkým. Pre jednoduché účto je to INSYPOJ a pre podvojné INSYPOP. A nie je to drahé. Pracujem s ním už 10 rokov.
Miroslav
13.10.04,07:29
Nuž ja zasa musím obhájiť SOLID od acory, presne to čo potrebujete to robí a som s ním veľmi spokojný, tlačí to všetky výkazy do poisťovní a môžem sa aj rozhodnúť či celé tlačivo alebo mi údaje vloží do originálneho tlačiva
sway
22.10.04,19:04
všetko čo potrebuješ okrem prihlášok a zápočtov PERFEKTNE robi OLYMP www.ksor.sk (http://www.ksor.sk) - su flexibliny, všetky zmeny okamžite na nete, roky som moc spokojna - v Blave moc fajn ludia v Suma Consulting - poradia su ustretovy... no fajn.
aj tu je o tom SW nieco , naklikaj si ho pod Sw - tvermi a o nich "OMEGA,OLYMP ALFA"
ORLEN
29.10.04,05:58
V ZIADNOM PRIPADE NIE DATALOck. Od Krosu software technika nevidis. Vsetko funguje ako ma. Ibaze datalock ma spústu chýb a uz pri jednej preinstalácii sa môze vsetko zrutit. Až pri tomto software som sa naučila čo je zalohovanie.
ORLEN
29.10.04,06:02
SWAY, NA MZDY TI ODPORUCAM OBERON je lacny a perfektny. Spracovanie mzdy 1 pracovníka Ta stoji 5 Sk. Ak mas len 2-3 zamestnancov staci ti demo . Program je skoro podobný Olympu, ale jednoduchsí. Ak ma kontaktujes, alebo firmu Storm s.r.o., Poprad www.storm.sk poslu ti CD.