luja5
04.02.14,06:46
Opakovane mi to odmieta umožniť a nechcem otázku písať duplicitne.
avalik
04.02.14,06:06
je tam asi nejaka bulharska konstanta, po nejakej dobe nemozes editovat vlastnu otazku

temu som posunula
taiko
04.02.14,06:14
otazku mozes posunut napr. komentarom, ci?
luja5
04.02.14,06:21
Ďakujem, všimla som si, že si posunula:). Ak tam je nejaká bulharská konštanta, tak snáď Richard o nej aj niečo napíše a prípadne aj uvedie, čo tým sleduje, ak sa nemá dať po určitom čase doplniť a tým aj posunúť vlastná otázka. Ja sa pýtam, ale niekto iný by možno rovno napísal svoju nezodpovedanú otázku opäť, takže bulharská konštanta by nič nevyriešila, len by viedla k zbytočným duplicitám. Ale však to už je na Richardovi, tak som zvedavá, dúfam, že dá vedieť:).
jslancik
04.02.14,06:22
žeby (pokus o) opatrenie proti vymazávačom? nepáči sa nám ani tak, ani tak...
luja5
04.02.14,06:40
Taiko, vieš, ja nechcem komentovať, ale chcem otázku vylepšiť doplnením o konkrétny príklad-skúsenosť pre Richarda a tým ju zároveň posunúť s poukázaním na nový argument. A k inej mojej podobnej otázke Richard o.i. napísal, že posúvam aj vylepšením otázky a že to v starej Porade ani nebolo. Tak ma zaujíma, prečo nemôžem vylepšiť svoju otázku cez Vylepšiť otázku tak, aby otázka bola vcelku a nie aby časť otázky bola v otázke a časť otázky bola neviem v koľkom komentári v poradí:).
luja5
04.02.14,06:53
A ešte môže nastať situácia, že pod otázkou nie je žiadny komentár, ako zatiaľ pod touto a tam nemám možnosť pridať komentár. A mám aj nezodpovedanú otázku, ktorá nemá nielen komentár, ale ani žiadnu odpoveď (týka sa moderátorov) a tam už vôbec nijakovsky sa to nedá, aspoň ja neviem, ako by sa mohlo dať.
jslancik
04.02.14,07:02
napíšeš SS niekomu známemu, nech dá "srdiečko", alebo nejaký koment. Alebo hodíš do šuťáku takú prosbu.
luja5
04.02.14,07:19
Pridanie srdiečka to nejako nevyrieši (mala som k tomu tému http://www.porada.sk/t229687-pri-splneni-akeho-kriteria-je-mozne-pridanim-srdiecka-posunut-otazku-medzi-horuce-otazky-nezodpovedane.html). O posunutie cez pridanie komentu v šuťáku môžem poprosiť (ď. za radu) a viem, že na ochotu poraďákov sa v tomto môžem spoľahnúť:). Takže vopred ďakujem tým, ktorí pomôžu, ak ich o to poprosím.
jslancik
04.02.14,07:23
vlastne hej, tiež som si to všimol s tým srdiečkom. Záhadné veci sú to...
luja5
04.02.14,07:27
Ono tých záhad je viac. Pre mňa sú záhadou ikonky, ktoré neplnia svoje funkcie, kliknem a urobí to niečo iné, než čo by to malo urobiť...
luja5
04.02.14,07:31
Jslancik a tak ma napadlo, keď už si poradil:), môžem Ťa poprosiť pridať srdiečko k tejto otázke;)? Ď.
marjankaj
04.02.14,07:57
Aj ja som si to všimol. Ale vždy to tak nefunguje.
Žeby iba v párne dni sa dalo doplniť a v nepárne nie?
Alebo je iné kritérium?
Keď to nejde jedným spôsobom, tak skúsim iným.:D
Žabinka
04.02.14,08:17
skúsila som pozrieť, ako to s tým vylepšením je.. klikla som si na moju otázku zo 14.1.2014, dole som klikla na vylepšiť otázku, len som ju otvorila, nič som nemenila, ani nedopĺňala, a posunula sa dopredu..
Richard
04.02.14,15:40
Tak ako píše avalik a jslancik, upraviť sa to dá len do určitého času (teraz tam je tuším 2 týždne už som to veľa krát menil) a dôvod je vymazávanie otázok (žiaľ).
kopretinka
04.02.14,17:30
po 30 dňoch sa už nedá editovať.To povedal Richard,keď som sa ja na to pýtala,chcela som upraviť svoju otázku,doplniť nejaké info....Podľa mňa je to blbosť,lebo kto chce vymazať,tak vymaže hneď,príp.na druhý deň....A kto chce editovať,aby posunul,alebo doplnil nejaké nové info,tak nemôže....tvrdím,že blbosť jak brno.

http://www.porada.sk/t228900-nemozem-editovat-vlastnu-otazku.html
luja5
04.02.14,18:44
Ďakujem za vysvetlenie, aj keď s týmto odôvodnením nesúhlasím, lebo je to postih voči všetkým kvôli niekoľkým nespratníkom a aj tak dochádza k vymazávaniu. Potom však ale dúfam, že nebudem kritizovaná:), ak budem zadávať duplicitne rovnakú otázku len preto, že ju nemôžem doplnením vylepšiť, najmä keď na ňu dlho-predlho nedostanem odpoveď. A bolo by aj dobré, ak by sa pri nemožnosti vylepšiť otázku automaticky zrušil aj chlievik "Vylepšiť otázku", lebo len som kukučkala a dumala, za čo si ma potrestal, keď po kliknutí naň na mňa to okienko vyskočilo;).