ajacik
04.02.14,11:13
Mám splátkový kalendár na nájomné. Oddiel B2. Ale aké mám uviesť čislo dokladu? Splátkový kalendár nemá číslo. dakujem krasne za pomoc
Ludmiiilka
04.02.14,11:21
použi číslo zmluvy
Llívia
04.02.14,12:12
Spýtaj sa toho, kto vystavil splátkový kalendár, aké číslo bude dávať do KV a daj rovnaké.
ajacik
04.02.14,12:57
Dakujem :-)
ajacik
04.02.14,13:14
dakujem :-)
Sabety
04.02.14,17:01
V prípade, že splátkový kalendár nemá poradové číslo - § 74 ods. 1 písm.c zákona o DPH, nie je možné ho považovať za faktúru a uplatňovať z neho DPH - § 51 ods. 1 písm. a zákona o DPH. Správne by bolo od dodávateľa požadovať faktúru resp. splátkový kalendár vystavený v zmysle zákona o DPH. Do kontrolného výkazu idú na vstupe len doklady, z ktorých uplatňujeme DPH, avšak zo splátkového kalendára bez poradového čísla nie je možné uplatniť DPH.