Ivana14
04.02.14,16:31
tlačiareň KONICA MINOLTA MAGICOLOR 1680MF
misoft
04.02.14,15:34
Máš ju nastavenú ako predvolenú? Máš nastavené tlačiť do súboru, alebo okamžite? Zistíš to v Zariadenia a tlačiarne - klik PTM na svoju tlačiareň - tiež zistíš aj to, či nie je tlač pozastavená. Taktiež pozri vo Vlastnosti tlačiarne, či máš nastavené Dostupná okamžite (lebo je tam i možnosť dostupnosti v určitý čas).
Ivana14
04.02.14,15:52
Áno mam všetko nastavene.ešte pred týždňom mi šla v pohode a zrazu nejde vytlačí mi to o deň abo až o dva nerozumiem tomu
misoft
04.02.14,15:58
Tak rada č.2: Ak máš inštalačné médium (placku) k tlačiarni: odpoj tlačiareň od PC. Odober tlačiareň zo systému. Prečisti registre. Vlož placku s inštaláciou a nainštaluj znova - postupuj podľa pokynov. Upozornenie - nezapájaj tlačiareň do PC, pokiaľ nemáš nainštalované ovládače, pretože OS priradí k novému zariadeniu (tlačiareň) najbližší vhodný ovládač, ktorý má v sebe (a často potom tlačiarne nefungujú). Tlačiareň zapoj (cez USB) len na výzvu počítača.
Ivana14
04.02.14,17:41
dakujem velmi pekne za radu zajtra vyskušam ....ale pripojila som ju na notebook ,kde bola nainštalovana v čase ako na pc a tam to šlo bez problemov ..nemože to byt v pc?
Chobot
04.02.14,19:06
Však misoft ti napísal, že je to v PC - v ovládačoch, nie v tlačiarni. Tá je v poriadku.

Keď v PC preinštaluješ ovládače, malo by to byť zase v poriadku.
stefan12369
04.02.14,19:11
misoft, nemyslíš že pre bežného užívateľa je rada "prečisti registre" príliš komplikovaná a skôr pri tom niečo pokazí ako opraví?
misoft
04.02.14,19:19
Na prečistenie registrov - už sa to v Porade toho naspomínalo do aleluja - je pre amatéra dobrý CCleaner.