mimkonr
04.02.14,19:11
Dobry den,

Chcel by som si dat spravit webovu stranku::

- na stranku by sa prihlsovali firmy s urcitym druhom zamerania, al. roznimi zameraniami
- navstevnici stranky by si potom mohli podla kraja, mesta, obce /podla toho kde im to vyhovuje / najst firmu v svojom okoli.
- firma by mala po kliknuti svoju strucnu vizitku
- zakaznici by mohli hodnotit svoju spokojnost po navseve remeselnej firmy /napr. hviezdickami/

V strucnosti tolko...
.Co by ste mi navrhovali ako najlepsie riesenie, bolo by take nieco mozne? + cca cena tvorby stranky


Dakujem
Dubak2000
04.02.14,18:48
Ked som si precital otazku tak doporucujem na to zabudnut. Jednak myslim ze podobne stranky existuju a nie jedna. A potom ak neviete ako ju zalozit tak asi netusite ako ju budete propagovat tak aby ziskala nejaky zmysluplny pocet navstevnikov a uzivatelov. Z coho by mala mat stranka prijem? Ak od registrovanych firiem tak na to je dobre zabudnut, takych katalogov su mraky...
mimkonr
05.02.14,05:15
Dakujem ze ste si nasi na mna cas a napisali, ale to nieje odpoved na moju otazku.
taiko
05.02.14,06:11
Ano take nieco by bolo mozne. Je pravdou, ze takych stranok je vela, ale nepoznam naozaj dobru stranku na Slovensku, ktora by taketo info poskytovala. Musis si ale vymysliet dobry business plan, najma sposob, akym tam dostanes firmy a hlavne navstevnikov a ako ich tam udrzis. Potom musis mat vymysleny princip, akym sposobom na tom budes zarabat. (zapisne, clenske, reklamy atd atd)
A hlavne "prinutit" navstevnikov aby tam zanechali recenzie, je naozaj tvrdy oriesok, Ale aj na to su rozne mechanizmy. Takze, ak mas chut, entuziasmus a nejake peniaze na zaciatok, tak s chutou do toho. Ak sa Ti to podari, budem medzi prvymi navstevnikmi. :)

Na to aby si prevadzkoval stranku, nemusis ju vediet programovat, aj ked programatorske a web design schopnosti pomozu. Na takyto druh stranok uz existuju hotove sablony, ktore sa daju pouzit. Firiem, ktore Ti na zakazku a podla poziadaviek vyrobia stranku je viacero, dokonca Ti ju mozu aj managovat (zmeny, upgrades, backups). Samozrejme za vsetko sa plati.
Richard
05.02.14,09:02
Konkretizuj svoju otázku, ide ti pravdepodobne o technické riešenie? Otázka je položená príliš vágne, z čoho budú aj vágne odpovede.