megmell
04.02.14,20:45
Dobry den, zial som bola natolko hlupa,ze som si objednala tovar z Ciny. Tovar mi bol doruceny, ale zial bol velmi velmi nekvalitny, tak som ho vratila spat na zadanu adresu. Tento sa mi ale vratil a ked som pisala predajcovi a pytala si spravnu adresu a peniaze spat, ten mi napisal,ze bude lepsie, ak si tovar necham. :mad: Odvtedy mi neodpovedaju na maily. Ostala som s otrasnym tovarom a stratenymi peniazmi (68eur).
Vie mi prosim niekto poradit, kam by som sa mohla s takymto problemom obratit?
arizona
04.02.14,20:03
Mozno na Cinsku SOI .-)
buchač
04.02.14,20:40
...kúúúrňa , že by ma aj zaujímal " ten tovar " ....
misomiso
04.02.14,20:52
68 EUR to je este dost lacna lekcia, poniektori dopadli ovela horsie. Skoda toho postovneho za zasielku naspat.
megmell
04.02.14,22:07
...aj tak to nie je malo...a cloveka to neskutocne stve...postovne nazad bolo 18eur...
vulxy
04.02.14,22:49
nevim ako si platila ale ked cez PayPal tak sa sa u nich mozes stazovat a ked mas len trosku pravdu tak predajcovi veselo strhnu z uctu a vratia tebe....
Chobot
05.02.14,07:23
Akurát tak na lampárni.

Neviem, čo si čakala, ale prvotriednu kvalitu za lacný peniaz z číny čakať nemôžeš. Na druhej strane musím povedať, že cez eBay často nakupujem rôzne veci, najmä drobnú elektroniku z číny. Sú síce menej kvalitné, ale sú lacné a účel splnia.

Nepíšeš, kde si na toho číňana došla. Ak by to bolo cez eBay, tam si ľahko môžeš overiť dôveryhodnosť a serióznosť predajcu cez jeho hodnotenie. Tí, čo predávajú cez ebay umožňujú aj vrátenie. Dokonca raz, keď mi jedna vec nefungovala, poslal mi to ešte raz, pôvodnú vec som ani nemusel zasielať späť.

Neviem, čo si kúpila, ale už si to nechaj a oželej tie peniaze. Už budeš skúsenejšia. Nabudúce doporučujem cez eBay. Navyše, ak platíš cez PayPal, tak v prípade, že sa tovar nedoručí, ti garantujú vrátenie peňazí (bude to nejaká forma poistenia.
Nandrolon
05.02.14,12:45
Ak si platila cez paypal, a je to menej ako 45 dní, tak tie peniaze v pohode dostaneš naspäť. Treba otvoriť tzv. "dispute" v resolution center a do niekoľko dní dať do stavu "escalate", teda eskalovať daný spor a požiadať paypal o konečné rozhodnutie. Ak to nemáš cez paypal alebo uplynulo 45 dní, tak moja odpoveď pre Teba už nemá význam.