nika.sum
05.02.14,06:09
1.ako zauctovat fakturu za vypracovanie mimoriadnej zavierky pri vyhlaseni konkurzu? klasicky 326, kedze viem presnu sumu?
2. a este k uhrade : niekde som citala, ze by mala byt uhradena prednostne spravcom konk.podstaty, len vo firme kt. uctujem sa akosi spravca ani neozval a pritom je uz davno po termine podania DP ku dnu vyhlasenia konkurzu, len ja som sa to dozvedela neskoro, konatelka mi nedala vediet, ze bol vyhlaseny konkurz. Nerada by som robila zadarmo.
Dáša_
05.02.14,05:56
a je v tej firme vobec nejaký majetok? Mimo toho, čo zložili ako poplatok? Aby si sa vôbec k tým peniazom dostala. Treba sa skúsiť spojiť so správcom. Ono podľa toho, či bude vyhlasený konkurz, alebo bude zamietnutý konkurz pre nedostatok majetku sa aj líši to, kto podáva a podpisuje Danové priznanie.
nika.sum
05.02.14,06:51
konkurz bol vyhlaseny, majetok takmer ziadny...prave preto sa obavam... skusim kontaktovat toho spravcu. Inak nechapem on zhrabol celkom peknu odmenu a ani sa neozval...
nika.sum
05.02.14,07:36
Takze na spravcu kontakt neviem, ale radila som sa s inym spravcom a odporucal mi nechat to tak...za vsetko zodpoveda spravca konk.podstaty a vsetky pokuty znasa on. Takze aj DPH co som doteraz podavala (nulove) od tohto momentu nepodavam. Keby sa mi nahodou ozval kvoli mimoriadnej zavierke, tak si budem pytat zalohu vopred...to jedine by mi asi zarucilo platbu