Michal.novo
05.02.14,17:57
Ahojte, mám volný víkend a chcel by som vyskúšať vymeniť tlmiče a horné uloženia na Fiat Ducato. Vedeli by ste mi poradiť postup? Treba odtiahnúť aj tú veľkú matku (41) na poloosi ?

Ďakujem za rady
buchač
05.02.14,17:19
Kua .....Ty si iný člen ....

Laik sa ide púšťať do opravy , presnejšie vyskúšať opravu tlmičov ....

Prajem hodne zdaru ...cintoríny sú plné darcov oránov ...

DOPLNÍM :

Môj "syn" je automechanik , v pohode rozoberie hociakú mašinu a aj dá dokopy . Na auto mi šahá poväčšinou len on .
Videl som , čo obnáša taká oprava .
Ak sa vyskytne problém ( nie nejaké odtiahnutie matice ) , tak smola ...
Chobot
05.02.14,19:05
Musím podporiť buchača - buď si domáci majster a vieš to bez toho, aby si sa na také základné veci pýtal, alebo to radšej nerob.

Už len čakám, kedy tu niekto založí otázku, že ako si doma vyoperovať slepé črevo.
lujza.j
05.02.14,19:07
lujza.j
05.02.14,19:13
buchač
05.02.14,19:22
Lui ...ma srdíš ....

Mi povedz , že kde zoženie amatér tie prípravky ???

Jeden šrac má v dieľni nápis :

" Prípravky nepožičiavam , kúp si sám ..!!! "
lujza.j
05.02.14,19:26
jeho problém...možno zistí.....možno má dielničku...
lapejko
05.02.14,20:19
kedysi sme to robili šponovacím drôtom, dnes sa dajú čínske sťahováky pružín kúpiť za pár eur...
Michal.novo
12.02.14,18:32
samozrejme ze mam k tomu potrebne vybavenie .aj stahovaky vsetko ..takze podarilo sa mi to vymenit aj horne ulozenia ...dakujem za rady a vieda :)
gege030
29.09.14,13:47
Super! Aj ja si robím mnoho vecí sám. Ten super pocit po zvládnutí problému je fajn. A nie vždy musia byť motívom peniaze. Hlavne nerobiť hurá systémom! Naštudovať, poradiť sa a rozmýšlať.
Kto sa nepýta, ostane nevedomý.
P.S. V DD Auto Vám náradie požičajú radi aj bezodplatne. Samo, že súčiastky kúpite tam.