chimera
27.03.06,14:30
Cavello,

obraciam sa na vas s nasledovnym problemom. Zamestnavatel nam dava stravne listky (nie klasicke gastrolistky oslobodene od DPH), ktore nakupuje od prevadzkovatelky miestneho bufetu. Ta sa vsak medzicasom stala platitelkou DPH, preto zacala listky predavat uz s novou cenou navysenou DPH. Moj zamestnavatel (mimochodom tiez platca DPH) mi vsak po tomto jej kroku zacal strhavat z vyplaty 45% nielen z nominalnej hodnoty 60Sk listka (cize 27 Sk), ale z nakupnej, t.j. aj zo zaplatenej DPH, cim sa moj prispevok za listok zvysil uz 32 Sk.

Chcem sa preto opytat, co hovori zakon a ci zamestnavatel kona v jeho sulade. Totiz povedal nam, ze tu alikvotnu ciastku z DPH si musime zaplatit my, pretoze on moze poziadat o vratenie DPH len vo vyske zakonom stanovenych 55%. Je to naozaj tak a zamestnanec (kedze zamestnavatel prechod na klasicke gastro listky kvoli provizii pre vydavajuce spolocnosti odmieta) si musi platit prislusne DPH?!

Dakujem za rekcie.
ALBO
27.03.06,18:38
KTéme stravných lístkov bolo veľa príspevkov. Skúste hľadať cez vyhľadávač. Stručne: podľa ZP vám musí zamestnávateľ prispieť na stravné lístky v sume minimálne 55% ceny jedla (to je lístok aj s DPH) a maximálne 55% z hodnoty stravného,čo je teraz tuším 82,- (správne 89)Zamestnávateľ má nárok na odpočet dane na vstupe v plnej výške a zároveň má povinnosť odviesť daň na výstupe z ceny, ktorú požaduje od zamestnanca (to je cena s DPH). Nemôže si krátiť vstupnú daň, on musí v DPríznaní uviesť vstupnú celú a výstupnú, tak ako mu výjde. Ak 60 Sk je cena s DPH tak 55% je 33.- daň je 9,60 to si vypyta ako vstupnú daň takže zaplatil 50,40 musí prispieť 33 takže by mal pýtať od zamestnancov 17.40.- Lenže on nechce prerobiť na výstupnej dani, ktorú musí odviesť preto bude požadovať 20,70-, v tom je 3,30 DPH. Takže on dal 60 - 9,60 -20,70 +3,30 =33 to musí dať zamestnancovi
chimera
28.03.06,07:05
Vďaka Albo za názor......ono je to tak, že 60 Sk je cena lístka bez dph...My sme aj doteraz mali také lístky, lenže to nebol klasický gastro lístok, ale len taký papierový s pečiatkou, ako si dostával kedysi na ZŠ, keď si chodieval na obedy :) ...lenže teraz sa tá pani bufetárka stala platkyňou dph, tak zamestnávateľovi vystavila faktúru nasledovne: napr. 200 lístokov po 60 Sk = 12,000 Sk plus 19% dph => 12,000 + 2280 = 14,280 Sk, ktoré si od neho vyfakturovala.

Preto nám zamestnávateľ strhol z výplaty namiesto doterajších 27 Sk až 32 Sk, ten 5 Sk je vlasne náš 45% podiel na 11,40 Sk o ktorú jej za každý lístok musel zaplatiť viac. Je to tak správne a keď on ako platca dph môže požiadať o vrátenie celej dph, ktorú zaplatil, alebo si od štátu môže nárokovať vrátenie dph iba za tých svojich 55% zo zaplatenej dph?!

A teraz mi napadlo, keď si tá bufetárka začala účtovať dph a stravný lístok je vlastne platidlo, nemala nám, kedže platíme viac, vydávať už nie 60 Sk lístky ale tú dph do nich zahrnúť a zmeniť ich na 71,40 Sk lístky?!!
ALBO
28.03.06,08:28
Vďaka Albo za názor......ono je to tak, že 60 Sk je cena lístka bez dph...My sme aj doteraz mali také lístky, lenže to nebol klasický gastro lístok, ale len taký papierový s pečiatkou, ako si dostával kedysi na ZŠ, keď si chodieval na obedy :) ...lenže teraz sa tá pani bufetárka stala platkyňou dph, tak zamestnávateľovi vystavila faktúru nasledovne: napr. 200 lístokov po 60 Sk = 12,000 Sk plus 19% dph => 12,000 + 2280 = 14,280 Sk, ktoré si od neho vyfakturovala.

Preto nám zamestnávateľ strhol z výplaty namiesto doterajších 27 Sk až 32 Sk, ten 5 Sk je vlasne náš 45% podiel na 11,40 Sk o ktorú jej za každý lístok musel zaplatiť viac. Je to tak správne a keď on ako platca dph môže požiadať o vrátenie celej dph, ktorú zaplatil, alebo si od štátu môže nárokovať vrátenie dph iba za tých svojich 55% zo zaplatenej dph?!
takto to nefunguje, on pýta celú vstupnú a na výstupe odvádza postupne ako lístky predáva (za príslušný mesiac koľko predá) z predajnej ceny, ktorú požaduje od zamestnanca

A teraz mi napadlo, keď si tá bufetárka začala účtovať dph a stravný lístok je vlastne platidlo, nemala nám, kedže platíme viac, vydávať už nie 60 Sk lístky ale tú dph do nich zahrnúť a zmeniť ich na 71,40 Sk lístky?!!

Ten postup, čo má robiť zamestnávateľ je hore uvedený.On keď kúpi v jan. 200 lístkov, tak si v januári (resp feb)uplatní celú daň 2280 Sk.
Daň na výstupe bude odvádzať podľa toho, koľko lístkov yamestnancom v danom mesiaci predá.
Cena lístka a teda aj vášho obeda nie je 60 ale 71,4 a to by malo byť aj nalístku.
Postup výpočtu je rovnaký ale teraz z inej sumy=71,4.-:
55% x 71,4=39,30.-to vám musí prispieť,
60-39,3=20,70,-, dPH,ktorú musí odviesť na výstupe a nechce ju znášať je 3,90,-, Takže od vás by mal pýtať maximálne 24,60,-.
U neho to vychádza: 71,40-24,6+3,90-11,4=39,30.

Nehovoriac, že by mal prispieť aj zo SF.
doteraz vám mal prispievať:33Sk, a platili ste 27 , to je dobre
Kája.
28.03.06,20:46
Idem sa spýtať, keď si zamestnávateľ (platiteľ DPH) neuplatní DPH zo stravného lístka môže ho predať zamestnancovi bez DPH?
.lena.
29.03.06,05:22
Stručne pre chimeru - zamestnávateľ postupuje správne.

Kája, keď je zamestnávateľ platca dph tak musí predávať lístky zamestnancom s dph. To že by si dph neuplatnil na vstupe na veci nič nemení.
ALBO
29.03.06,06:45
[quote=.lena.]Stručne pre chimeru - zamestnávateľ postupuje správne.
http://www.porada.sk/t20283-p2-dph-zo-stravnho-lstka.html
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=137
To usmernenie DRSR podľa mňa nie je dobré lebo počíta minimálny
príspevok z ceny bez DPH. Zákonník práce hovorí minimálne 55% z ceny jedla posk zamestnancovi čo je pre yam. cena s DPH.

čo sa týka zamestnávateľa, tam si myslím , že ceho cena je cena bez dane , lebo daň dostane v plnej výške naspäť. Takže podľa vás zamestnávateľa to stojí : 71,4-11,4 -32 +3,9=31,90
Takže neprispeje nie 39,30 ako by mal ale len 31,9

My sme zvolili postup popísaný vyššie. bez ohľadu na usmernenie ale podľa mňa v zmysle dotknutých zákonov.
.lena.
29.03.06,07:32
[quote=.lena.]Stručne pre chimeru - zamestnávateľ postupuje správne.
http://www.porada.sk/t20283-p2-dph-zo-stravnho-lstka.html
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=137
To usmernenie DRSR podľa mňa nie je dobré lebo počíta minimálny
príspevok z ceny bez DPH. Zákonník práce hovorí minimálne 55% z ceny jedla posk zamestnancovi čo je pre yam. cena s DPH.

čo sa týka zamestnávateľa, tam si myslím , že ceho cena je cena bez dane , lebo daň dostane v plnej výške naspäť. Takže podľa vás zamestnávateľa to stojí : 71,4-11,4 -32 +3,9=31,90
Takže neprispeje nie 39,30 ako by mal ale len 31,9

My sme zvolili postup popísaný vyššie. bez ohľadu na usmernenie ale podľa mňa v zmysle dotknutých zákonov.

Ale však chimerin zamestnávateľ postupuje tak ako vy - zo 71,4 preplatí zamestnancovi 39,3 a od zamestnanca zoberie 32 sk.
71,4 x 55% = 39,3
71,4 x 45% = 32,1 (to rozúčtuje na základ 27,- + dph 5,1 a odvedie dph)
Mal by síce ešte prispievať zo SF.
ALBO
29.03.06,07:48
[quote=ALBO]

Ale však chimerin zamestnávateľ postupuje tak ako vy - zo 71,4 preplatí zamestnancovi 39,3 a od zamestnanca zoberie 32 sk.
71,4 x 55% = 39,3
71,4 x 45% = 32,1 (to rozúčtuje na základ 27,- + dph 5,1 a odvedie dph)
Mal by síce ešte prispievať zo SF.

Nie lebo vy nezohľadňujete, že on dostane vstupnú DPH naspäť.
chimera
29.03.06,07:48
Ďakujem lena aj Albo, podľa toho usmernenia z DRSR asi naozaj postupuje správne, už by som sa len opýtal, či na tom lístku naozaj nemá byť namiesto 60 Sk už hodnota aj s dph, teda 71,4 Sk.
A predsa ešte jedna otázočka...podľa toho, čo lena píše vyššie, aj keby zamestnávateľ pre nás kupoval klasické gastrolístky, ktoré sú bez dph, nám by to dph (ako jeho platca) musel zaúčtovať? Čiže keby som mal gastrolístok v nominálnej hodnote 60 Sk, aj tak by som si naň prispieval 32 korunami?
Ďakujem...
Tweety
29.03.06,07:52
Ďakujem lena aj Albo, podľa toho usmernenia z DRSR asi naozaj postupuje správne, už by som sa len opýtal, či na tom lístku naozaj nemá byť namiesto 60 Sk už hodnota aj s dph, teda 71,4 Sk.
A predsa ešte jedna otázočka...podľa toho, čo lena píše vyššie, aj keby zamestnávateľ pre nás kupoval klasické gastrolístky, ktoré sú bez dph, nám by to dph (ako jeho platca) musel zaúčtovať? Čiže keby som mal gastrolístok v nominálnej hodnote 60 Sk, aj tak by som si naň prispieval 32 korunami?
Ďakujem...
Z predaja gartolístkov zamestnancom sa neodvádza daň.
.lena.
29.03.06,09:59
Ďakujem lena aj Albo, podľa toho usmernenia z DRSR asi naozaj postupuje správne, už by som sa len opýtal, či na tom lístku naozaj nemá byť namiesto 60 Sk už hodnota aj s dph, teda 71,4 Sk.
A predsa ešte jedna otázočka...podľa toho, čo lena píše vyššie, aj keby zamestnávateľ pre nás kupoval klasické gastrolístky, ktoré sú bez dph, nám by to dph (ako jeho platca) musel zaúčtovať? Čiže keby som mal gastrolístok v nominálnej hodnote 60 Sk, aj tak by som si naň prispieval 32 korunami?
Ďakujem...
Nie nie, to bolo zle pochopené. Myslela som to tak, že ak si zamestnávateľ neuplatní dph a mohol by, t.j. - mal by fakt.s dph. Gostrolístky sú mimo dph - príde fa bez dph a predáva ich bez dph.
Zo 60 sk je to 27
chimera
29.03.06,14:08
Nie nie, to bolo zle pochopené. Myslela som to tak, že ak si zamestnávateľ neuplatní dph a mohol by, t.j. - mal by fakt.s dph. Gostrolístky sú mimo dph - príde fa bez dph a predáva ich bez dph.
Zo 60 sk je to 27

Mne totiž povedal tak, že to mám úplne jedno, či mi dáva tieto pseudolístky, alebo gastrolístky, stále by som platil rovnako (t.j. 32). Totiž hoci by mu faktúra za gastrolístky prišla bez dph, ale ako platca dph by mi ju pri následnom odpredaji lístkov mne musel zaúčtovať! No a toto som v žiadnom usmernení z DRSR nenašiel, či je to naozaj ako hovorí. Vraj keby to robil ináč, dostal by pri kontrole pokutu, že dph mi nezaúčtoval.
chimera
29.03.06,14:13
Z predaja gartolístkov zamestnancom sa neodvádza daň.

Ani keď je on platcom dph? ...je to aj niekde uvedené?!
Tweety
29.03.06,14:15
Ani keď je on platcom dph? ...je to aj niekde uvedené?! Gastrolístky sú chápané ako ceniny, nepodliehajú dph. Dph podieha iba provízia z predaja.