kata2
08.02.14,05:23
Dobrý deň potrebovala by som poradiť kúpila som v decembri viničný domček lokalita st.predné Levice rozloha domček:31m2 pozemok :1659m2 stálo ma to 26990€s tým,že dotyčný tvrdil že je tam pitná voda v studni,zistili sme že voda je závadná pri pití sa vyskytnú zdr.problémy .Studna má cca 20m.Mám nejakú šancu požadovať o nejakú kompenzáciu keĎ ma takto oklamal?Realitná maklérka obhajuje ich,že určite ani oni nevedali,že voda je závadná ale to neverim lebo všetci susedia vedia o vode,že je závadná.Dá sa vôbec s tým niečo robiť-hnevá ma to,že som dala dosť peňazí a oni nas takto sproste oklamali.ďakujem

Nedá sa mi reagovať na príspevok diky moc keby mi povedal,že v studni je budiš tak tu neprosim o radu!!!
jslancik
08.02.14,05:10
Ak to chces riešiť, budeš potrebovať právnika. Tak hľadaj takého, čo do toho s tebou pôjde. A bude mať reálne postupy, ako to aj vyhrať.

Ak nemáš v zmluve uvedené, že v studni je pitná voda, moc predošlému majiteľovi nedokážeš...

Stačil jeden test... Keď bola voda taká dôležitá. Keby tvrdil, že v tej studni pramení Budiš, tiež by si mu verila?