cheyenes
08.02.14,13:21
mám s tou spoločnosťou tiež už skúsenosti ak Vám každý deň zvoní 5 krát telefón,chodia sms a odkazovače bez ohľadu na to či je sviatok alebo piatok no nehovoriac o víkendoch.Chcú aby som zaplatil to čo platiť nemusím pretože ma od toho oslobodzuje právoplatná zmluva.Istá pracovníčka ich spoločnosti ktorej arogancia nemá hranice si dovolila znepríjemniť život mne,synovi,manželke ale aj rodičom a vrchol je že si dovolila v poslednom čase otravovať a to doslovne a neodbytne aj súrodencov.
Preto Vás prosím o radu.ĎAKUJEM
misoft
08.02.14,16:36
Málo údajov - navyše všeobecné. Aká firma? Za čo platiť? Je medzi "firmou" a tebou nejaká zmluva? Bez týchto indícií sa tak skoro rady nedočkáš.

Ale jedna rada by to bola (niekedy pomáha) - ak sa ozve, oznám jej, že hovor sa nahráva a že môže byť použitý proti nim v nastávajúcom súdnom spore. A oznám, že tento hovor poskytuješ orgánom činným v trestnom konaní ako dôkaz obťažovania, nátlaku a vydierania....
Uvidíme, ako rýchlo telefón položí.....
hubatá
09.02.14,04:26
Nie, predsa hovory si oni určite nahrávajú .... Načo takéto veci vybavuješ telefónom, to sa predsa vybavuje doporučeným listom, aby si mal aj písomný dôkaz. Ak sa ešte ozvú, nič nehovor, len ich odkáž na písomný styk.