andreakk
08.02.14,19:40
Zdravím, mám takýto problém: pred dvomi týždňami som si nainštalovala skype (mám operačný program Vistu), všetko fungovalo, vrátane webkamery..no keď som chcela včera uskutočniť videohovor, vyskočilo mi okienko, že "program skype prestal pracovať-zatvoriť program" neostávalo nič iné ako na to kliknúť aa program zatvorilo.najprv som si myslela, že je problém s mojím internetovým pripojením, keďže som šla cez wifi..no problém sa zopakoval aj ked som pripojila kábel a tiež pri skúške webkamery..proste chatovať môžem, telefonovať tiež, ale bez toho, aby som zapla svoju kameru-je integrovaná v notebooku..
Neviete mi pomôcť, prosím?? Za všetky odpovede vopred ďakujem..
ivka70
08.02.14,19:02
Odinstaluj Skype a nainstaluj ho znovu ....
misoft
08.02.14,20:20
Skús toto: Nástroje > Možnosti > karta Všeobecné - Nastavenie videa - vpravo by sa malo zjaviť nastavovanie kamery. Hore je Vyberte webovú kameru a tam si musíš vybrať zo zoznamu. V NB sa väčšinou táto kamera hlási ako USB Web cam.
andreakk
09.02.14,18:19
ďakujem veľmi pekne, túto odpoveď som našla v predchádzajúcom podobnom príspevku, skúsila som to a reakcia je rovnaká-program prestal správne pracovať..
andreakk
09.02.14,18:21
..to som urobila ako prvé, nepomohlo..:(
misoft
09.02.14,18:28
Tak sa treba pozrieť do Správcu zariadení - vyhľadať kameru (bude iste vedená ako USB Web Cam - vo Video) a pozrieť, či je tam vôbec a ak áno, či tam nesvieti žltý trojuholník - to by znamenalo konflikty. Potom ba sa na to malo kliknúť PTM a dať aktualizovať ovládač.
andreakk
11.02.14,19:07
aa myslíš, že by si ma vedel navigovať do správcu zariadení??:)leebo USB 2.0 1.3 M UVC WebCam som našla jedine, ked som šla cez ovládací panel-programy a súčasti-odinštalovanie alebo zmena programu..inak ju vôbec neviem nájsť..myslím, že si trafil klinec po hlavičke-ďakujem..ešte ako z toho von?
misoft
11.02.14,21:40
Aktualizovať ovládač.
Ester11Sara7ja
15.04.14,17:21
potiaľto sa mi to dalo hľadať avšak už dalej nie=tá webkamera
vavro1111
24.07.14,04:42
Ahoj, zaujímalo by ma ako si svoj problém vyriešila. Mám úplne ten istý problém ale s operačným systémom WIN7 64.
andreakk
18.11.14,15:49
ahoj, viem, že trošku neskoro:)) noo nevyriešila som to nijako, odinštalovanie a nainštalovanie skypu nepomohlo a k tomu čo písal misoft som sa nevedela dostať..nuž som si nainštalovala skype do tabletu..:)pekný večer..