roman5555
09.02.14,21:18
Zdravim vas. planujem urobit sprostredkovatelsky web ako je freelancer.com , alebo u nas jaspravim.sk

PRINCIP:
niekto zada co potrebuje. nasledne ostatni uzivatelia ponukaju svoje ponuky za kolko dany projekt urobia. Zadavatel projektu si vyberie komu priradi dany projekt. Aby boli chranene obe strany zadavatel projektu v tomto momente musi previest peniaze na ucet prevadzkovatela webu /dobije si svoje konto/. nasledne ked je projket dokonceny je prevadzkovatelom webu vyplatena suma za projekt - proviza webu na ucet toho kto to vypracaoval .

Zaujimalo by ma ako sa cele toto uctuje v uctovnictve. Teda ako zauctovat platbu od zadavatela projektu dopredu , provizny poplatok a nasledne platba na ucet vypracovavatela. dakujem
tictac7
09.02.14,20:30
toto je fakt dobré: ...."Aby boli chranene obe strany zadavatel projektu v tomto momente musi previest peniaze na ucet prevadzkovatela webu ...." a tie peniaze už nikdy nikto neuvidí......
-------------------------------------------------------------------------------------
v JÚ to bude fakt zaujímavé..... Neviem akým zázrakom budeš prijímať tie peniaze tak, aby neovplyvňovali Tvoj ZD. Nemám rada JÚ, takže ani nad tým nejdem špekulovať. Možno niekto iný skúsi....
roman5555
09.02.14,21:16
preco by neuvidel . je vela takych webov. a bol by som rad ak by si mi poradil nieco k veci .
tictac7
10.02.14,13:39
...a veď keby si aj zadal, že v akom účtovníctve, tak možno aj odpoveď k veci dostaneš :)
roman5555
10.02.14,18:34
pouzivam POHODU. Ale skor som myslel vseobecne . ALe samozrejme moze byt aj konkretne v POHODE
tictac7
11.02.14,08:00
hmmm, názov SW mi fakt úžasne pomohol...
roman5555
11.02.14,09:40
ospravedlnujem sa zle som to pochopil :D jednoduche uctovnictvo samozrejme
roman5555
23.02.14,10:33
Vie mi niekto pomoct ? ako na to ?