xeva
10.02.14,20:12
Dobrý večer, prosím o pomoc pri hľadaní overeného subjektu, ktorý sa zaoberá pomocou osobám, poškodeným na zdraví pri dopravnej nehode. Bola mi doporučená a.s. VOTUM, má s ňou niekto skúsenosti ? Ktoré ďalšie subjekty by ste doporučili ? Ďakujem za odpoveď.
VANUSKA
11.02.14,08:38
Mám skúsenosti s VOTUM !!!!! Určite nedoporučujem sa s nimi vôbec zapodievať !!!! Podpíšete mandátnu zmluvu a za ich služby si budú účtovať nehoráznych 30% !!!!! Popri tom Vám v ničom nepomôžu. V podstate robia len "POŠTÁROV" !!!!!!!! Ohľadne bolestného pokiaľ ste len trochu zdatný si to vybavíte sám. Strata spoločenského uplatnenia to isté /po roku/ zaslať vyplnené tlačivá "Lekársky posudok o bolestnom a o sťažení spoločenského uplatnenia" dotknutej poisťovni. Z mojich skúseností : Bolestné spravidla uznajú a potom ich bude treba žalovať na súde. VOTUM Vám nasľubuje hory-doly a urobí k....holý !!!! Nakoniec som to musel riešiť žalobou na súd a dať sa zastupovať advokátom. Naletelom som podvodníkom s VOTUMU a tá sranda má stála ccca 3000 .-eur čo si stiahli za to že robili poštárov. Totiž platby pôjdu cez nich...poisťovňa pošle peniaze VOTUMu a oni si stiahnu 30% a potom Vám pošlú peniaze. Robia to tak neprehľadne, že sa v tom nevyznáte.....takže BOH vás chráň a každého od VOTUMu.
Super marketingový ťah....ich agenti ako supy čakajú už poškodeného pri lôžku a dajú mu podpísať mandátnu zmluvu. Právne bezvedomie SLOVÁKOV !!!!!! Zarábajú na ľudskom nešťastí...ja sa s VOTUMOM súdim !!!!! Toľko mi narobili škody.
daniela74
03.06.14,17:51
Jedna malicka nezrovnalosť od poskodeného. VOTUM nema mandatne zmluvy,to ste sa pomylili.Tie zmluvy maju konkurencie :-