liduska
27.03.06,19:26
Kde v Alfe sa môžu v nastaveniach zadať daňové úľavy ?
Zita5
27.03.06,17:28
Kde v Alfe sa môžu v nastaveniach zadať daňové úľavy ?

Ak vstúpiš do daňového priznania , tak na druhej strane pozorne čítaj a čo treba odpočítať ako úľavu , tak označíš krížikom x.T.j. daňový bonus ,na manželku a podobne .Vyskúšaj .
kukučka
27.03.06,17:32
priamo v DP, stačí kliknúť na str. 7 pri riadku 70 a 71, tvoju ti dá samo, manželku a deti musíš vyplniť na druhej strane DP počet mesiacov. Riadky 72-74 vyp´´lňaš sama podľa potvrdení, stačí? Ak nie, pýtaj sa.
liduska
27.03.06,18:00
Ja som sa pýtala ale kde v Alfe sa dajú zadať úľavy na dani , lebo v téme Tlač DP v Alfe stela-stela tvrdí že si treba v alfe v nastaveniach zadať úľavy na dani. V DP to viem kde treba ale som si myslela že sa to dá ešte niekde v ALFe nastaviť hoci neviem kde nič také som tam nenašla.
Zita5
27.03.06,18:04
Ja som sa pýtala ale kde v Alfe sa dajú zadať úľavy na dani , lebo v téme Tlač DP v Alfe stela-stela tvrdí že si treba v alfe v nastaveniach zadať úľavy na dani. V DP to viem kde treba ale som si myslela že sa to dá ešte niekde v ALFe nastaviť hoci neviem kde nič také som tam nenašla.

No ja som starý Alfista , ale nastavenia neobsahujú také niečo , jedine to čo som písala v príspevku .
liduska
27.03.06,18:08
Veď práve ani ja som nič nenašla ale aj tak ďakujem .
kukučka
27.03.06,18:12
už to bolo odpovedané, načo si založila zbytočne novú témuzlezaradil

http://www.porada.sk/showthread.php?p=197993#post197993
Zita5
27.03.06,18:12
Kde v Alfe sa môžu v nastaveniach zadať daňové úľavy ?

Táto otázka tu už bola a bola aj zodpovedaná .Na druhej strane DP.Neviem liduska , či to nebola zrovna Tvoja otázka .:)
kukučka
27.03.06,22:43
priamo v DP, stačí kliknúť na str. 7 pri riadku 70 a 71, tvoju ti dá samo, manželku a deti musíš vyplniť na druhej strane DP počet mesiacov. Riadky 72-74 vypĺňaš sama podľa potvrdení, stačí? Ak nie, pýtaj sa.

doplnenie: možno mala na mysli prvú stranu DP - hore na lište, klikneš na program a otvorí sa ti nastavenie.