klose
10.02.14,23:23
Jedná sa o outlook 2010. Pri texte Doručená pošta je v zátvorke počet prijatých správ. Zobrazujú sa však iba nové správy. Deje sa to len pri jednom z 5 účtov, ktoré mám na outlooku nastavené. Posledná zobrazená správa je z 30.12.2013. Môže byť niekde v nastaveniach niečo, čo bráni zobrazovaniu správ z roka 2014. Zatiaľ to využívam aspoň tak, že keď mi indikuje novú správu, prihlasim sa na mail cez prehliadač a vyriešim to tam, alebo v lepšom prípade stihnem kliknúť na okienko vpravo dole, ktoré vyskočí po prijatí správy. Správu, ktorú som dnes z toho konta poslal mi v odoslaných správach zobrazuje.

Pripájam link na printscreen - http://www.klose.ic.cz/outlook.jpg

Ďakujem veľmi pekne za radu ;)
ivka70
11.02.14,06:35
Urcite mas niekde v nastaveni prijatej posty zaskrtnute nieco ako zobrazovat len precitane spravy a tie z roku 2014 precitane v Outlooku nie su.
Uz si nepamatam ,ci Outlook ma zalozku vsetky dokumenty (kde vidis aj prijate aj odoslane sucasne), pozri, ci tie spravy vidis tam.
klose
11.02.14,08:23
No ono sa da tie spravy oznacit ako precitane aj bez toho, aby som ich videl (kliknuti na Dorucena posta - oznacit vsetky ako precitane) a stale sa tam nezobrazuju. Takze to nebude v tom, ze by sa zobrazovali len precitane. Skusal som aj filter na neprecitane, aj na odosielatela, nic nenaslo. O spominanej zalozke nic neviem, nevidel som ju a to skusam klikat vsade.
misoft
11.02.14,13:12
Nepoužívam Outlook - ale istotne bude tam mať Prečítané, Archív, Koš, Spam. Prezrieť všetky. Je celkom možné, že tie prečítané po prečítaní (podľa nastavenia) okamžite presunie do Prečítané a nie sú potom viditeľné v Doručené.
Terezia13
11.02.14,13:58
môže zobrazovať údajový súbor programu Outlok, kde je doručená pošta
ale tam sa nezobrazuje
hľadaj v tom stĺpci ale názov tvojej schránky a pod tým je prijatá pošta, klikni na to
ja mám tiež Outlok 2010
klose
11.02.14,15:05
Všetko som prezrel, nie je to nikde.
klose
11.02.14,15:09
Ďakujem, ale absolutne som nepochopil. Unika mi pointa a suvislosti a prepojenie jednotlivych casti viet.
Čo môže zobrazovať údajový súbor programu Outlook?
V akom stĺpci mám hľadať?
Čo s názvom mojej schránky?
Jednoducho povedané, stratil som sa.
daslo
12.02.14,07:11
pozri,ci to nepadlo do spamu
klose
12.02.14,07:37
Nie je to tam a aj keby to tam bolo, indikovalo by to neprecitanu spravu s spame, nie v dorucenej poste
kix
19.02.14,09:43
Pozri filter, či je vypnutý.

Skús si kliknúť iný typ zobrazenia (Zobraziť>Aktuálne zobrazenie). Zobrazení je viac, skús si viaceré.

Skús usporiadanie nie podľa Konverzácie ale podľa Dátumu (Zobraziť>Usporiadať podľa).
klose
26.02.14,14:44
Tam to bolo, nechapem sice preco ale -> Zobraziť>Aktuálne zobrazenie -> Zmeniť zobrazenie -> tam bolo označene ze skryt spravy oznacene na odstranenie, pricom ja som ziadne spravy na odstranenie neoznacoval, cize boli takto oznacene vsetky spravy v roku 2014. Ďakujem za pomocku.