zuzanazuzana1
11.02.14,11:41
Do 5.8.2013 som bola zamestnancom a popritom som mala zmluvu o sprostredkovaní a som registrovaná na danovom úrade. Nastúpila som na materskú a teraz k 1.4. prechádzam na rodičovskú dovolenku. Následne by som chcela znovu pracovať na základe tej zmluvy o sprostredkovaní. A teraz otázka, ak príjmem peniaze od inej firmy s ktorou mám uzavretú zmluvu, musím ísť zase na DU a zase sa tam zahlasovať? Prípadne ak si musím aj s tou novou firmou uzatvoriť zmluvu, viete mi poradiť, na ktoré činnosti postučuje len dič a nemusím byť szčo? Prípadne ked to bude len asi pár x do roka stačí na to príkazná zmluva?

Ďakujem za každú odpoved.
Katy a R
11.02.14,10:45
a ukončovala si spoluprácu - a zrušila si registráciu na DU?
lebo ak nie - tak to stále platí . Pokračuješ ďalej. - a len pre info - si SZČO ;)
zuzanazuzana1
11.02.14,12:03
nie neukončovala som to, lebo v tom chcem pokračovať, konatelka tej spoločnosti má aj druhú firmu a tam ma oslovila či by som nešla robiť napr. zakladanie papierov, nahadzovanie vecí do systému....len neviem, že čo to pre mna znamená ked som na rodičovskom a mám túto zmluvu o sprostredkovaní poisťovníctva....nechcem ist na ičo, lebo nechcem platiť odvody...aha tak to som si myslela že iba ked je ičo :-D