Slavko Indect
11.02.14,12:36
Ahojte, mám od začiatku problém s novým notebookom od HP. Ide o pripájanie aplikácii k internetu. Proste z času na čas nepovolí prístup na internet aplikáciam ako obchod (windows 8.1), aplikácia priamo z obchodu nejde takmer ani jedna, pokerstars, uTorrent, Battlefield, Origin, prehrávače blbnú, no a v tom najlepšom prípade to nepustí na net ani prehliadač. Net je pritom veľmi rýchly a desktope a mobile šľape úplne všetko. Najprv som skúšal cez firewall umožňovať appkam prístup na net čo dočasne pomohlo, ale teraz vypadávajú opäť. Dokonca som celý firewall aj vypol a problém pretrváva. Je to naozaj zvláštne, lebo raz nejde nič, inokedy len jedna z aplikácii, niekedy reštart pomôže, inokedy zas nie. Proste neviem v tom nájsť žiadnu logiku, aby som tento problém odstránil. Vedeli by ste mi niekto pomôcť? Ďakujem....
misoft
11.02.14,12:13
Povoliť vo firewalle. Ten blokuje pripojenie i využívanie aplikácií, ktoré sa na internet pripájajú.
Slavko Indect
11.02.14,16:05
ale ja aj ked ich dam povilit tak mi to vypadava....a uz som ho vypol uplne a aj tak mi niektore vypadavaju