anulienka1
11.02.14,23:10
arizona
11.02.14,22:39
Citam , citam...a uvazujem podla toho ,ako si napisala svoj prispevok, ake IQ mas Ty :rolleyes:
...a nechapem, na co ma sluzit ta Tvoja anketa :confused::cool::eek:


Ked mas zlu skusenost s nejakou firmou, tak by si mala napisat aj konkretne,lebo takto to vyzera ako nicim nepodlozene ohovaranie.
Skryvat sa za nick a poohovarat niekoho verejne na nete je dost neseriozne...
misoft
11.02.14,22:44
vo svojej kolonke o spolocnosti sa zbytocne precenuje,kvalita sluzieb je nulova,akurat tak dokaze ojebavat ludi vo svoj prospech.tato realitka stoji za prd a hlavne jej maklerka ta nevie predat ani suche hovno a nieto este niekomu splnit krasny sen io byvani ako to uvadza vo svojom profile.podradnejsiu realitku som nestretla.tam o sprostredkovanie kupy nehnutelnosti vobec nejde,skor o to ako odrbavat ludi a svojimi podlymi vymyslami si ponechat rezervacne zalohy pre seba.v skutocnosti pre kupu nehnutelnosti tato realitka nic neurobi.nezaobera sa predajom realit,ale od zaciatku ma prespekulovane ako si ponechat zalohy od klientov.seriozna nie mala by si zmenit svoj profil a nezavadzat ludi klamliovymi informaciami.takym realitkam celkovo zakazat cinnost,len odrbavaju ludi a nic ine ,to je realitka skvela javorreal



Tak oproti tomuto je tá realitka slabý odvar......

BTW: úplne zbytočná anketa. Ten, kto má IQ 150 si najskôr overí fakty a recenzie, ten čo má IQ o trochu nižšie ako 100 - tak ten potom píše.....
anulienka1
12.02.14,05:55
mila arizona,keby si mala skusenost z realitkou aku som mala,urcite z tvojej strany by si reagovala inac.neohovaram.dva mesiace riesis obchod sucasne predavas a kupujes byt.svoj byt uspesne predas,ale na druhej strane po zaplateni vsetkych poplatkov,znaleckeho posudku,vsetky nalezitosti s uverom,po vsetkych tych ukonoch predavajuci kupovaneho bytu odstupia po 2 mesiacoch s tym ze naraz chcu niekoho s hotovostou,a sa pytam kde boli cele dva mesiace a vlastne aj na zaciatku ked si boli vedomy ze mi budeme veci riesit formou uveru,mam aj cierne na bielom ze oni mi odstupili od predaja bytu a realitacka tvrdi ze je moja vina ze to tak dopadlo,pritom ona odhovarala svojimi praktikami aby nam bol byt predany,osocuje kazdeho,vsade len vykrikuje,aj v banke sa na jej adresu vyjadrili ze je debilna,lebo ani tam nic nevedela pochopit,cely ten proces ako bude obchod prebiehat,ver mi to nie je ohovaranie,to je holy fakt o tejto realitke,keby kazdy dopadol tak ze ma seriozny zaujem o byt a potom mu predavajuci odstupia zo svojich dovodov,ze mi odmieta vratit zalohu a pritom ja som od kupy bytu neodstupila, tak neviem.mozno uz tak dopadlo viacero ludi dakto to prizna niekto nie
trevize
12.02.14,06:09
Mate podpisanu nejaku rezervacnu zmluvu resp. zmluvu o buducej kupnej zmluve?
buchač
12.02.14,07:45
mila arizona,keby si mala skusenost z realitkou aku som mala,urcite z tvojej strany by si reagovala inac.neohovaram.
...
,ze mi odmieta vratit zalohu a pritom ja som od kupy bytu neodstupila, tak neviem.mozno uz tak dopadlo viacero ludi dakto to prizna niekto nie

Nesťažuj sa na nete a nenadávaj zbytočne ...ušetríš nervy a čas .
Radšej konaj , bez výstrahy a tvrdo a okamžite .
To znamená , daj na papier náležité fakty a skutočnosti a hybaj podľa zákona riešiť problém .
P.S.:
Škoda , že sa nedá riešiť inak ....( už nie ) ...
Zákony tejto republiky chránia skôr vinníka ako toho oprávneného ..
anulienka1
12.02.14,07:54
Sprostredkovatelsku a rezervacnu zmluvu.kupnu zmlu vu nie lebo uz ju predavajuci odmietli podpisat s tym ze chcu ibeho kupcu na byt.
arizona
12.02.14,08:04
Sprostredkovatelsku a rezervacnu zmluvu.kupnu zmlu vu nie lebo uz ju predavajuci odmietli podpisat s tym ze chcu ibeho kupcu na byt.
A v tej zmluve nemate presne uvedene pokuty v pripade odstupenia od zmluvy jednej, ci druhej strany?
Napis trochu konretnejsie a zrozumitelnejsie, mozno sa tu najdu ludia, co ti budu vediet poradit
anulienka1
12.02.14,08:38
Je tam ze ak odstupi jedna alebo druha strana.lenze kedze oni su v kanade.celkovo pricestovat a maklerku dva tyzdne pred podpisom zmluv ju poziadali aby boli vrateny spat do ponuky na predaj
arizona
12.02.14,08:54
...
Je tam ze ak odstupi jedna alebo druha strana...
Tak sa stane co? Prepac, pises ako hotentot...
Chobot
12.02.14,09:27
anulienka1, vidím, že si na porade nová, tak ti to vysvetlím.

Porada slúži na poskytovanie rád a pomoci (primárne v ekonomickej a účtovnej oblasti, ale otázky môžu byť z rôznych oblastí). Môžeš založiť aj debatu na nejakú tému.

Ale vždy treba dodržiavať etiketu porady, nech je už tvoj problém akýkoľvek (doporučujem ti prečítať si ju). Ide najmä o dodržiavanie zásad slušného správania sa, v prípspevkoch sa nenadáva a nepoužívajú sa vulgarizmy. Nikoho tu nezaujíma, ako si rozčúlená. Toto nie je lampáreň, kde si môžeš vybiť zlosť.

Takže ak máš nejakú otázku, môžeš ju zadať v novej téme - niekto ti možno poradí, pomôže.

Ak chceš napísať svoju skúsenosť, tak ju popíš normálnym spôsobom, nie takto bez hlavy a päty a najmä bez tých vulgarizmov. Popíš fakty, prípadne prilož dokumenty.

A musíš uznať, že tá anketa je úplný nezmysel a nemá žiadnu vypovedaciu hodnotu.

Tvoj príspevok som vymazal, tému uzatváram, časom ju vymažem. Dúfam, že diskutujúci to pochopia.