4olivia
11.02.14,22:43
Dobry den. Od malicka som byvala casto chora, nikdy som nemala dobru imunitu, no vzdy som sa pohode po tyzdni vyliecila. Hnisavu anginu som mala v roku 2013 vela krat.. od silvestra az do dneska, co je vyse mesiaca, som mala troje antibiotika, co je za mesiac strasne vela. Mala som ist na operaciu, mali mi vybrat mandle, ale kedze som bola stale chora a operovat ma mozu az 2tyzdne po dobrati ATB, tak mi ju museli prelozit a dali mi dalsie,tretie, ATB. Urobili mi predoperacne vysetrenia. Moc, krv, srdce...vsetko som mala v poriadku. Urobili mi vyter mandli. Vysledky som mala v poriadku, nenasli mi ziadneho bacila alebo bakteriu, na kt. by mi mohli nasadit nejake konkretne ATB..po 3tyzdnoch lezania doma v posteli som na tom zle uz aj psychicky. Chodim na vysoku skolu. O tyzden mi zacina skola a o 2tyzdne mam mat operaciu. Lenze dneska, ked som kloktala slanu vodu, som si uvidela hnis na mandliach. To je neskutocne, proste ak mi daju dalsie ATB,zasa sa mi odlozi operacia, zasa budem doma v posteli, s tym,ze uz nemozem, lebo mi zacina skola.
Cely mesiac sa liecim, lezim, pijem caje s medom, jem ovocie, grapefruit,pomarance,jablka,citrony.. naparujem sa nad harmancekom, jem cesnak, cibulu, papriku, mrkvu.. Davam si paralen, aby som sa vypotila,lenze sa vobec nepotim,nechapem to. Vzdy som chorobu vedela vypotit,vylezat.. Mam biely povlak na jazyku, hlavne vzadu, cervene bodky po celom jazyku a vzadu cervene pupaky alebo co to je. Nadchu mam len trochu a nekaslem skoro vobec, stale ma boli hlava,som strasne slaba,unavena a bez nalady. Ja si myslim, ze uz nebudem byvat chora, ked mi vyberu mandle. LENZE, choru ma operovat nemozu. Bojim sa, ze to je prejav nejakej vaznejsej choroby,alebo co. U mojho doktora som iba rok, takze ho velmi este nepoznam. Tento mesiac som bola u nho 4x a 3x mi dal antibiotika a stvrty krat, ked som prisla, mi povedal, ze: no,dobre, nebudeme uz triafat ATB len tak naslepo,spravime vyter mandli. Ostala som v soku a bola som ticho, lebo keby otvorim usta, tak by som mu strasne vynadala. Citila som sa ako pokusny kralik. Sak co, bud mi ATB zaberu, alebo nie. Kludne mi moze znicit pecen tolkymi ATB. Zajtra k nemu idem zas, kedze mam pocit,ze sa mi to len zhorsuje. Ale necakam zazraky. Potrebujem pomoc, odbornu pomoc, pretoze tej sa od mojho doktora pravdepodobne nedockam. O 10dni mam 20 rokov, a to, ze ich stravim v posteli s anginou, mi velmi nedodava na nalade.
Prosim o rady, kedze ja som uz skusila vsetko mozne, antikol, cibula s medom, o joxe, ktory si furt striekam na mandle ani nehovorim :/ ,obcas si dam zelezo, kazdy den si davam hlivu ustricnu, aj coldrex som pila, slanu vodu kloktala... Najlepsie by bolo, keby sa mi k tomu vedel cim skor vyjadrit doktor, ale som vdacna za hocijaku radu.
Dakujem pekne.
Andy Kralik
12.02.14,04:13
Škola, stres a frustrácia z choroby ti stav ešte zhoršujú.
Snaž sa menej sa všímať.
Biele povlaky/čapy na mandliach ešte neznamenajú že to musí byť akútny zápal. No ak sa operácia posunie, posunie sa.. svet sa nezrúti.
Počúvaj rady lekára, postupuje tak ako každý iný, ak nezaberú antibiotiká, robí sa výter a kultivácia. Niet z čoho byť v šoku.
Ak to neprejde, pýtaj sa k imunológovi. Ak ťa teda sám nepošle.
Ale hlavne snaž sa menej sa všímať. Nauč sa ukľudňovať, relaxovať.
To sú moje rady.
Antea
12.02.14,08:55
Skús kloktať šalviový čaj alebo echinaceové kvapky, s vodou, dostať v lekárni
JM1968
12.02.14,09:12
hm, podobne bola pred rokom moja dcéra, čapy, napuchnuté mandle aj uzliny na krku,bez horúčky, chceli vyberať mandle a nakoniec zistili, že to nie je angína ale mononukleoza, podobné príznaky krčiara zmiatli....mandle jej zostali, ale pol roka musela brať lieky na pečeň a dietovať, dúfam, že tebe mononukleozu vylúčili, hlavne ak nenašli bacile...však ak zajtra ideš k lekárovi, spýtaj sa...len nehovor, že to máš z internetu, to neznášajú:)
korela
12.02.14,10:46
Keby ste jej mohli niekto poradiť, ako si má už teraz chrániť a ošetrovať črevnú flóru, pretože 4 antibiotiká po sebe sú dosť. Moje dieťa bralo v 10-tich rokoch po sebe naraz bez prestávky 6, tak viem, čo to narobilo. Od alergologičky.
Dnes nemá po alergii ani slychu. Nie vďaka lekárom.
4olivia
12.02.14,13:00
neskoro som si precitala, uz som doma a lekaren mam daleko. Kupila som si sprej strepsils do hrdla. Kloktam slanu vodu. Ale ak s tym mate take dobre skusenosti, tak poviem mamine nech mi kupi. Aj ked..ja uz nicomu neverim, nic mi nezabera :/
4olivia
12.02.14,13:04
Dobry den. Hej, to som zistila :D u krcnej som spomenula, ze som citala na nete, ze mozno to je prejav nejakej vaznejsiej choroby a sestricka ma hned zrusila, ze nic na internete nemam citat. o mononukleoze mi nepovedali ani slovo cely mesiac, tak snad ju nemam . Vsetky vysledky mam v poriadku, ja to proste nechapem, ozaj sa necitim dobre.. ale na ARE mi dneska povedali, ze ma mozu operovat. Aj ked ma neprezreli vobec, iba krcna. Tej potom volali a ona povedala,ze podla nej ma mozu. Dufam ze do dvoch tyzdnov neochoriem este viac.. a dakujem za odpoved :)
4olivia
12.02.14,13:07
No bola som na tom psychicky horsie, lebo som mala tazke skusky, vela som sa ucila a este aj vztah mi nevisiel. Bola som strasne slaba, ale aj tak si nemyslim, ze to je dovod preco mi je takto. Pochopila by som 10dni choroby. Ale mesiac? to je strasne vela, to uz nie je normalne...Vsimam sa preto, lebo chcem spravit vsetko preto, aby som uz bola zdrava... potom vam dam vediet, ak ma budu teda operovat, ci mi ta operacia pomohla.. a dakujem za rady a odpovede.
Andy Kralik
12.02.14,13:17
.."mala tazke skusky, vela som sa ucila a este aj vztah mi nevisiel"..

ako nebudem ti tvrdit ze je to jedina pricina tvojich problemov.. ale myslim si ze jedna z najdolezitejsich. psychika a imunita idu ruka v ruke.. prezil som si rok chorob pri podobnej psychickej zatazi na VS.. a preslo to.

dobre upozornenie bola aj ta mononukleoza. opytaj sa ze ci ti vysetrili protilatky. da sa to vysetrit z krvi. ak to bola mononukleoza, ta potrebuje len cas..
4olivia
12.02.14,13:36
no nechystam sa tam teraz velmi dneska som behala 4hodiny po doktoroch to mi stacilo.ale ak sa mi to zhorsi do operacie tak sa spytam na toto, co mi radite. Ak sa mi to nezhorsi a bude mi takto ako teraz, tak zevraj ma operovat mozu. Len takato slaba neviem ci sa preberem :D ale tak mozno si uz aj vela nahovaram, mesiac byt chora, to neni sranda..
JM1968
12.02.14,13:42
držím palce, veľa šťastia
korela
13.02.14,06:10
http://www.2012rok.sk/wp/tradicna-cinska-medicina/3567-pozor-na-mandle
http://www.centrumctm.sk/post/futbal-versus-mandle-alebo-operacii-mandli-jednosmerna-cesta-bez-navratu-23/

Mlganie oleja:
Spôsob užívania:
Základný postup tejto veľmi jednoduchej metódy spočíva v premieľaní 1-2 polievkových lyžíc oleja OS v ústach.
Ráno hneď po prebudení si vezmite 1-2 pl oleje OS a premieľajte v ústach 10 -15 minút, napr. počas sprchovania, atď.
Potom bezpodmienečne vypľujte.
Ústa vypláchnite vodou a zuby dobre umyte.
Tento postup sa odporúča tri a viackrát denne pred jedlom a medzi jedlami.
(Keď som si ho kupovala ja, bola v ňom levanduľa.)
http://www.centrumctm.sk/product/slnecnicovy-olej-na-mlganie-os-19/
Pogoogluj - mlganie oleja - účinky.

Robili ti v krvnom obraze ASLO?
buchač
13.02.14,06:51
1. Nedá sa aplikovať na každého ...

2. Dr.Ac. Boris Subotič - čoho doktor je vlastne ???

3. Píše tak , že sa poniektorým skutočnostiam vyhýba - povedal by som , že dokonca vedome .
korela
13.02.14,09:31
Nevieš, nerieš. Keď potrebuješ konzultovať a oponovať, choď priamo za ním.
Mlganie oleja je stará liečebná metóda,vygoogluj si.
4olivia
21.02.14,18:32
Ahojte. Uz som po operacii. Nenormalne to boli. Stale si davam flektor a antibiotika, lebo ta bolest sa vydrzat neda. Liecba trva cca 2tyzne zevraj. Ja mam za sebou este len 4 dni a dneska ma to bolelo snad najviac.. Budem vas informovat, ze ci mi to pomohlo ,alebo budem stale chora. Ale doktor aj sestricky mi po operacii, ked som sa prebudila, povedali, ze som sa dobre rozhodla, ze tie mandle som mala dost zahnisane a keby mi ich nevyberu, tak by mi ten chronicky zapal mohol prejst na chlopne a oblicky.. Teraz kloktam harmancekovy alebo repikovy caj .. pijem cierny, salviovy alebo kamilkovy caj. Neviem hovorit velmi.. Jem len mixovanu stravu. A strasnu mam chut na pizzu :DD kazdopadne dakujem vam vsetkym za rady..
ingak
28.02.14,08:29
babsky recept - voda so solou a vykloktat. Pri zapaleni hrdla aj pri hnisavej angine pomohlo. Mozno pomoze, skus.
buchač
28.02.14,08:33
Klára ....Ty považuješ ten Wobenzym za všeliek ????

Lebo ho v každom príspevku ( doteraz 6 ) spomínaš ...
M.Anka
28.02.14,08:41
...aj ja som mala podobnú skúsenosť, že som tak trochu naviedla doktorku na myšlienku, či to nemôže byť mononukleóza, keď sa dcére stav nezlepšoval. Napriek tomu, že sa jej môj názor nepáčil, urobila testy a potvrdilo sa, že to mononukleóza je.
tina.mm
28.02.14,09:21
Jednoznačne šalviový čaj, ten určite zaberie. K tým antibiotikám užívať prebiotiká, ale s odstupom aspoň tri hodiny.
misoft
28.02.14,10:39
Prejde to, prejde. Aj moja 3/4 si ich až teraz dala vybrať. A po 10-tich dňoch mi už nervy začala žrať...... :D:D:D
misoft
28.02.14,10:42
Buchy - on doktor šikmookej medecíny..... http://www.centrumctm.sk/centrum-ctm/dr-boris-subotic/
misoft
28.02.14,10:46
@KlaraKM - spomínaš Wobenzym ako keby to bol zázračný liek - ale nespomínaš, že vždy viacerí (i odborníci) odporúčajú, aby sa užívanie tohto lieku KONZULTOVALO s lekárom... Takže, buď tak láskavá, spomenúť môžeš, ale NERAĎ a NEODPORÚČAJ jeho používanie.
korela
28.02.14,12:58
Bez slov.
arizona
28.02.14,13:33
Podla toho, co si popisala si myslim, ze sa az prilis sustredujes na svoje choroby...
Namiesto toho by si mala uplne zmenit svoj zivotny styl.
Vyhnut sa dalsiemu predavkovavaniu organizmu antibiotikami a inymi liekmi,namiesto toho skusit podporit svoj organizmus,aby si budoval lepsiu imunitu sam.
Clovek si pritahuje mnohe choroby,ak na ne stale mysli...

Chodievaj pravidelne na prechadzky do prirody, na cerstvy vzduch,na slniecko,prip. si zacvic v prirode nejake relaxacne cvicenia.
Do jedalnicka zarad viac sezonneho ovocia,zeleniny,strukovin,orechov, jadierok a pod. tie dodaju telu vsetko potrebne.Kupuj radsej od pestovatelov z okolia,nie hypermarketove, tie vela osohu neprinesu. tiez skus pit liecive caje z nazbieranych byliniek namiesto bublinovych presladenych napojov.
Telo si postupne vybuduje imunitu a dokaze prechladnutiu odolat.
kopretinka
28.02.14,13:39
toto môže robiť potom,keď bude zdravá...nesústre´dovať sa na seba je rada o ničom,keď skapíńaš na zápal mandlí....ke´d máš bolesti,akoby ťa rezali žiletkou v krku .......mmch,zadávateľka tu komentovala naposledy 21.2.......len niekto to furt vyťahuje.....
lujza.j
28.02.14,13:42
vytiahla to klara...mala dnes "službu" a odporúčala zase ako vo svojich všetkých príspevkoch tu na porade wobenzym..
arizona
28.02.14,14:11
no,ved to je snad jasne, ze teraz sa musi najskor zotavit po operacii...Menej sa sustredovat na choroby a podporit prirodzenu imunitu som odporucala celkovo,v buducom obdobi.
arizona
28.02.14,14:14
no, fakt! Ja som si pozrela vsetky prispevky od Klary KM a ta vazne na vsetky choroby odporuca ten jej zazrak, chi,chi. Este zopar prispevkov a normalne uverim aj ja...a casom mozeme aj lekarov a nemocnice zrusit,ved ich uz nikto nebude potrebovat vdaka tomu vselieku :-D
kopretinka
28.02.14,14:21
nooooooo.......ja na všetko odporúčam zase tea tree olejček :D
lujza.j
28.02.14,14:22
aj do oka:D
g.mirka
28.02.14,14:27
mozno by si mohla skusit homeopaticku liecbu, treba najst dobreho homeopata v tvojom okoli. Myslim, ze nicit sa antibiotikami nema zmysel.
kopretinka
28.02.14,14:27
néééééééééééééééé
lujza.j
28.02.14,14:29
tak vidíš..na všecko nie..ale ona na všecko ...
Zdravotnica
27.03.14,15:02
nedoporučujem operáciu mandlí, dá sa to riešiť, a veľmi účinne...
buchač
27.03.14,15:18
...a ďalej je aké pokračovanie ???

Nejaký zázračný liek ???
dusansl
01.05.14,06:56
Ako ďalej ....?

...“
Tak počuť takéto volanie o pomoc, či priznanie si vlastnej bezmocnosti preťať začarovaný kruh choroby v dnešnej dobe nie je nijaká zvláštnosť. Chronické opakovanie takéhoto scenára je príčina , prečo som naň pôvodne vôbec nechcel reagovať. Rady a návody ako ochraňovať a pestovať svoje zdravie som napísal nie jeden krát. Som presvedčený že zbytočne. Tento prípad je ale iný...
„Antibiotika mi nepomáhajú, neviem sa vyliečiť z hnisavej angíny.
Sme národ zanedbateľne malý , čo do počtu obyvateľov. V počte pohltaných antibiotických tabletiek na človeka a deň, sme možno v prvej desiatke na svete. No čo považujem za dokonalú katastrofu je že len pár jedincov počas života aspoň raz za týždeň niečo málo skutočne urobí pre svoje zdravie. Nedávno urobeným celoslovenským výskumom lekári zistili, že približne 94% žijúcej populácie má v sebe baktérie rezistentné proti najmenej devätnástim druhom v medicíne na Slovensku používaných antibiotík...
Dobré? No nie? Ešte stále sa divíte , že sa Vám hoci aj len hlúpa angína vracia so železnou pravidelnosťou a vy ste nepretržite chorí aj niekoľko mesiacov?
A čo tak ,nevyliečiteľné zápaly“ močových ciest? Viete že baktéria E. coli ktorá spôsobuje spomenuté zápaly je imúnna proti väčšine používaných antibiotík! A čo tak na okraj, dnes patrí k skoro neriešiteľnej hádanke odpoveď aký liek použiť , ak má pacient klebbsielu, alebo iné bakteriálne svinstvo. Lieky čo aké silné nezaberajú.....
Lekári v boji proti nim ťahajú za kratší koniec povrazu, a nemajú ich čím poraziť.
Zveličujem či táram - bohužiaľ nie!
Kladiete si otázku či v nemocniciach a v domácnostiach pacienti potichu zomierajú – bohužiaľ áno.
A toto prosím nie je šírenie poplašnej správy!!!!!!!!!
Takto reálne vyzerá zdravotnícke bojisko. Po vykonanom výskume, lekári skonštatovali, že čím je baktéria rezistenčnejšia-ľudovo povedané odolnejšia- tým je menšia šanca ju zabiť.
A teraz najhoršia správa.
Farmaceutický priemysel prakticky prestal s vývojom nových druhov antibiotík, konštatujú lekári. Neopláca sa. Vývoj je pomalý a schvaľovací proces pridlhý pokiaľ výrobca dostane súhlas lieky predať. Keď sa konečne dostanú na trh o pár mesiacoch prestanú byť účinné.
Podľa vyjadrení bosov farmácie, prednosť majú lieky proti rakovine. Tie vynášajú viac a aj ich používanie je ešte nie na vrchole, takže aj zárobok bude tučný.
A tu sa otvára cesta pre celkom nový biznis.
O Č K O V A N I E.
Nie je dokázané či komusi pomôže , ale v človeku, ktorý sa nechá zaočkovať proti čomusi aspoň zanechá dojem, že pre seba niečo urobil. A verte - alebo nie, už len ten pocit za tie peniaze stojí. Až do najbližšej choroby sa nebožiak cíti ako v siedmom nebi, veď je zaočkovaný – jemu sa nič nemôže stať. Keď ochorie zažije o to väčšie je prekvapenie . Som ale hlboko presvedčený, že aj keď situácia v uchovaní a návrate miznúceho zdravia u človeka je kritická cesta k jeho obnove stále je.
V inej kultúre rozvíjajúcej sa na východnej časti zemegule, tisícročia prežili poznatky o zachovaní zdravia. Hoci to znie ako rozprávka, tieto základy sú známe skoro päťtisíc rokov a od prvopočiatku učili človeka ak sa pričiniť o svoje zdravie a kde má tento problém korene
a ako si udržať vlastnú imunitu na čo najvyššej úrovni.
Novodobá medicína ignoruje skutočnosť, že bez dôkladnej očisty celého tela , sa nedá dosiahnuť jeho vyliečenie. Túto základnú pravdu spoznali ľudia Tibetu už pred štyritisíc rokmi.
Súčasná medicína dokázala , že ľudské telo je zásobované živinami nevyhnutnými pre život sieťou ciev a kapilár, ktorých dĺžka je viac ako 100 tisíc kilometrov. Ako sa dá predísť hoci srdcovocievnym ochoreniam, keď tento dokonalý systém pravidelne nechceme čistiť.
Musíme si uvedomiť, že pri súčasnom spôsobe stravovania a výživy platí nasledovné:
- 2O ročný človek ma približne 15% ciev čiastočne zanesených soľami a cholesterololom.
- 4O ročný človek má už vo svojich cievach toľko nánosov rovnakého zloženia , že priechodnosť jeho ciev je znížená dokonca o 50%.
- 60 ročný senior je na tom ešte horšie. Celý jeho cievny a kapilárny systém je priechodný len na 25% . Zostávajúcich 75% vypĺňajú usadeniny solí a cholesterolových plátov.
Uvedený prierez základnými vekovými skupinami temer bez výnimky platí ako pre Európu ,tak skoro pre celý zostatok západného sveta.

Povedzte teda, ako môžu byť jeho obyvatelia zdravý?

Ako sa dá predísť srdcovocievnym ochoreniam, keď taká zložitá rieka života akým v skutočnosti cievny systém je , zostane upchaná kalmi?

Kto z ľudí vie o skutočnosti, že sa ľudskom tráviacom trakte za 40 rokov života od 4 do 15 kilogramov kalových usadenín! Smutné je , že o týchto život skracujúcich nástrahách už pred tisícročiami dobre vedeli ľudia ďalekého východu , pričom dnešný moderný človek ich úplne ignoruje..
Vzdelanci dávnoveku vo svojich medicínskych traktátoch dokonca uvádzali, že práve tráviaci trakt je to miesto, ktoré verne v celej šírke odzrkadľuje stav ľudského zdravia. Práve oni dospeli k poznaniu, že až 75% ľudskej imunity má základ v črevách. Svojou mimoriadnou vnímavosťou a výnimočnými pozorovacími schopnosťami zistili, že ak má byť človek zdravý, musí si svoje črevá vyprázdniť následne po každom jedle.
V modernej dobe tento rytmus nedokáže udržať najmenej 25-30 % dospelých ľudí. Nie je žiadna výnimka, že až takéto vysoké percento máva stolicu raz za dva –tri dni. Ale viac ako päť percent ju má až len raz za päť dní.
Európsku populáciu svojimi výskumami začal zachraňovať nemecký lekár Johan Kekkeweg, ktorý v roku tisíc deväťsto päťdesiat päť publikoval svoju štúdiu o ľudskej auto toxikácii teda samo otravy celého organizmu.
Práve on exaktne dokázal , že v strave sa do ľudského tela dostávajú nemalé množstvá rôznych škodlivín. Zároveň svoje poznatky zhrnul do nasledujúcej stupnice :
- Ideálny stav - ľudský organizmus pracuje normálne, celý črevný systém je čistý , telo dostáva všetky prijaté živiny. Tento stav nazval prvým. Teda základným fyziologickým štádiom.
- V post pubertálnom veku v rozpätí do dvadsiateho roku veku človeka, sa toxikácia tela dostáva do štádia, ktorú vnímavý človek už začína pociťovať. Navonok sa to prejavuje ako častejšie vyskytujúci sa kašeľ, hnačky, časté močenie, neraz sa vyskytne sa aj zdanlivo bezdôvodné zvracanie .
Človeka začína trápiť nevysvetliteľné potenie, zvýšená teplota hoci ho nič nebolí,
alebo sa odrazu objavujú hlieny.
Všetky tieto vonkajšie prejavy sú dôsledkom zvýšenej záťaže organizmu. Spôsobujú ju stále pribúdajúce toxíny a potravinové odpady. Vo výžive na druhej strane chýbajúce bielkoviny, tuky, uhľovodíky, minerály, vitamíny..... V snahe prinavrátiť ideálny stav organizmus zosilňuje očistnú činnosť, ktorej dôsledkom sú už popísané ťažkosti. Tento stav môžeme pomenovať stavom dôrazného varovania!
Obyčajne toto varovanie ignorujeme, lebo sa ho snažíme potlačiť hltaním všelijakých analgetík. Toto sú typické prejavy druhého štádia toxikácie.

- V treťom štádiu toxikácie nastáva masívnejšie narastanie celkovej otravy. Na povrchu
tela sa objavujú chronické zápaly na rôznych miestach tela. Pre toto štádium sú rovnako charakteristické hnisavé vredy na tele, časté hnisavé angíny, zápal slepého čreva - čiže apendixída, ale rovnako aj bronchitída, prostatitída. Rovnako charakteristické bývajú aj výskyty fibromiómov či cýst, lipómov ale aj mastopatie tyretoitídy a k celkovému výpočtu nesmieme zabudnúť ani na heneroidy či zápaly okostice.
Priatelia, ani jednu z vymenovaných chorôb by som neoznačil za zanedbateľnú! Každý súdny človek musí uznať, že sú to choroby závažné - je to akési posledné varovanie pred záverečnou tragédiou.
Nepopierateľne hovorí - človeče pozor!

- Ak začne zlyhávať látková výmena a prichádza strata imunity, reč môže ísť len o
začiatku porúch, viažucich sa k štvrtému štádiu. Poruchy sú už na hĺbkovej úrovni organizmu. V tomto štádiu sú normálne kamene v žlčníku alebo v obličkách či močovom mechúre , polyartritída, dna, osteochondróza ale aj radikulitída.
Ozdobou tohto stavu je patologická chudosť, či obezita všetkého druhu. V medicíne sa tento stav nazýva porucha tukovej výmeny a nikto z lekárov ju dnes neberie na ľahkú váhu! Len krôčik chýba k tomu aby Vás znenazdania prekvapil oznam lekára , že Vás do konca života na všetkých cestách bude sprevádzať Cukrovka- ktorej diagnostikovanie hovorí , že v tele prišlo k poruche uhľovodíkovej výmeny.
Nie je vzácnosťou , že u sotva štyridsaťročnej ženy sa objaví predčasné klimatkérium a hormonálne nádory. Rovnako časté dokonca u mladších ročníkov sú neplodnosti a disfunkcie vaječníkov. Všetky tieto diagnózy sa viažu k jednému fenoménu s názvom : ,,Hormonálna porucha“
Za nemej vážne je potrebné považovať objavenie sa nespavosti, migrenózne bolesti hlavy či syndróm chronickej únavy. Nejeden človek by vedel rozprávať.....
Všetky tieto stavy majú spoločného menovateľa je ním „porucha nervového systému „
Bolo by dokonalo smiešne, keby nebolo vážne, že „roky zdravý človek“ má zrazu alergiu na všetko. Alebo sa objavia rôzne polynózy . Až odborné vyšetrenia potvrdia stratu imunity.
K výpočtu chorôb by nebolo dobrí zabudnúť na varikózy ale ani na často diagno- stikovanú trombózu. Zaiste mi dáte za pravdu, že toto sú skutočne vážne diagnózy.
A priatelia, toto už je len krôčik k začiatku ozajstného utrpenia. Ak sa ani pri takomto druhu varovaní človek nezobudí zo sna ľahostajnosti samého k sebe dočká sa piateho štádia poškodenia svojich orgánov.

- V tomto štádiu sa už nikto nemôže diviť, že má cirhózu pečene, alebo obličkovú nedostatočnosť. Rovnako charakteristická je aj tromboembólia. Infarkt myokardu alebo mozgová príhoda neodmysliteľne patria k stavom, ktoré Vás určite postretnú. Poviem Vám, žiadna výhra! A to si naozaj neviete predstaviť, čo vie s človekom narobiť diabetická či pečeňová kóma. Proti nim je zápal podbrušnice úplná hračka.
- Za najzávažnejšie považujeme diagnózy považujeme všetky formy rakoviny, AIDS
či sarkóm alebo leukémiu.

Moderné medicínske prístroje dokážu spoľahlivo diagnostikovať približne 1 cm veľký nádor. Je dokázané, že do takejto veľkosti môže dorásť približne za desať až dvanásť rokov. Kto s nás vie , v ktorom štádiu možného rastu sa nachádza? Len vlastná ľahostajnosť a falošný pocit nenahraditeľnosti nás vedie k presvedčeniu , že nás sa tento vývoj zdravia netýka.
Tých ostatných áno, mne nič nie je! Nič ma predsa nebolí!
Upokojuje sa každý druhý Slovák.
Podľa nedávno publikovaných výsledkov medicínskeho výskumu má každý živý organizmus v sebe aspoň jedného nebezpečného parazita. Ešte aj v tom je človek výnimkou, že obyčajne ich má naraz niekoľko. Prostredie v ktorom tieto organizmy parazitujú, sú naše nečistotami zalepené črevá. Takéto znečistenie čriev je ideálne na ich nekontrolovateľné pomnoženie. Potom už nasleduje len obsadenie celého tráviaceho traktu touto parazitickou armádou . A beda , ak ľudské telo z nejakej príčiny zoslabne, čím ešte viac upadne vo väčšine prípadov aj tak slabá imunita.
Podľa zistenia Bostonských výskumníkov , parazity čriev len v novodobých dejinách zabili viac ľudí, ako všetky moderné vojny dokopy.
Pomôžem Vám v rozhodnutí, či už nastala chvíľa, keď z pohľadu toxicity čriev je potrebná ich dôkladná očista. Trápi Vás jeden alebo niekoľko z uvedených problémov?

. Častý temer stály pocit slabosti a únavy
. Nadúvanie a plynatosť ,faltulencia
. Nadváha či patologická chudosť
. Nedostatočné trávenie
. Dráždivosť alebo náladovosť
. Sťažené dýchanie a silne zapáchajúca stolica
. Časté nachladnutie a vracajúce sa bolesti hlavy
. Neupokojiteľný pocit hladu
. Uhrovitosť, vyrážky či iné kožné problémy
. Pocit kovovej pachute v ústach
. Zlatá žila
. Opakujúca sa infekcia Candidy
. Alergia na jedlá vo všeobecnosti
. Parazity indikované v stolici

Proces komplexnej očisty stien žalúdka , celého tráviaceho traktu včítane črevných klkov , je v podstate možný niekoľkými spôsobmi. Ich účinnosť a ohľaduplnosť k organizmu človeka nemienim komentovať.
Očista v celej svojej šírke a aj dokonalosti je nielen účinná , ale jej história je tisícročia stará. Lekári Tibetských lámov dobre vedeli, že znečistený- toxikovaný organizmus nie je možné uzdraviť. Na základe ich vedomostí sa v dnešnej dobe podarilo zostaviť postupy , ako zostavovať čistiace kúry pre jednotlivé vekové kategórie ale aj škálu sprievodných príznakov. Toto všetko je zvládnuteľné s prispením celej škály preparátov tradičnej cisárskej medicíny.
Lebo tak ako každý človek je jedinečný – tak niet dobrej univerzálne pôsobiacej čistiacej kúry a ani univerzálneho postupu ako dobre zvládnuť počatie vytúženého potomka alebo vleklého zápalu vaječníkov či nezvládnutej detskej skoliózy.
Aby ste sa sami pričinili o zachovanie svojho zdravia nestrácajte čas. Konajte- lebo Vaše zdravie je len vo Vašich rukách.
Dušan Slivka
milo2
07.04.15,20:34
Tak niekde je chyba. Ak hladate odbornu pomoc, tak určite u doktorov nehladajte. Väčšina doktorov si bude chraniť svoj chrbát a radšej vam vytrhne mandle. Verte taka je doba.
Rada: Skúšali ste ?
1. propolis, je to to čo včelam pomaha prežit, je tam vsetko co nám príroda poskytne. alebo propolis s medom. Alebo
2. Cibulu narežte na koliecka medzi to dajte med a dajte do chlaldničky. Po nejakom čase sa vytvorí na spodku liečivá tekutina.
3. Dajte si dietu: lahku polievku zeleninovu, do nej suchare. a pod. jedla
Dieta je preto doležita aby vaš organizmus všetku energiu sustredil do liečenia zápalu zvyšenie bielych krviniek ktore budu papkať skodlive bakterie alebo virusy.
ATB vam len zbytočne zastavi boj vašho organizmu s nakazou.
4. Ležať a potiť ako sa len dá. Nepotlačať horučku.
Trocha z najnovšieho výskumu:
Bežné kmene chrípky špeciálne vyhľadávajú a využívajú sialovú kyselinu, triedy signálnych molekúl cukru, ktoré pokrývajú povrch všetkých živočíšnych buniek . Všadeprítomné H1N1 a H3N2 kmene chrípky, napríklad, použivajú k životu proteín hemaglutinín (H), ktorí sa viaže na príslušnu kyselinu sialových receptorov na povrchu bunky ešte pred preniknúťím, a potom pomocou enzýmu neuraminidázy (N) sa štiepi, alebo rozdeluje tieto sialové kyseliny spolu s vírusovými časticami sú pripraveníé opustiť a šíriť infekciu. Bunky na sliznici v hrdle, ako sú tie, ktoré lemujú vnútorné dýchacie cesty pľúc, nosa a krku sa bránia proti týmto patogénom tým, že vylučujú hlien obohatý o kyseliny - lepkavé pasce určené k zaboreniu sa vírusových častic pred tým, než infikujú zraniteľné bunky.
Vírusy sa nemôžu uvoľniť z vajíčok hlienu, a preto sa zasytaví rast nákazy, teda čtádium chrípky.
Náš imunitný system je fantastická zbraň. Nepokazme si ho braním ATB.
Skoré uzdravenie prajem.
kopretinka
07.04.15,20:59
"Dnes 23:34
milo2
Tak niekde je chyba.
ATB vam len zbytočne zastavi boj vašho organizmu s nakazou. Je na vás čo si vyberiete.
Vírusy sa nemôžu uvoľniť z vajíčok hlienu, a preto sa zasytaví rast nákazy, teda čtádium chrípky.
Náš imunitný system je fantastická zbraň. Nepokazme si ho braním ATB.
Skoré uzdravenie."


Fakt je niekde chyba...tak za prvé,odpovedáš na otázku spred roka a za druhé,ty mudrc a samozvaný spasiteľ zdravia ľudí na celom svete,dotyčná má angínu,to je bakteriálna nákaza,ktorá sa lieči ATB, a ty tu vypisuješ o chrípke,ktorá je vírusového pôvodu a pri liečbe ktorej sa ATB nepoužívajú.
.......kokos,nemám slov ......
marjankaj
07.04.15,21:07
Sa divím, že to vôbec čítaš.
220870
08.04.15,02:56
Miesto antibiotík si stačí dať jedno kura z Tesca.
milo2
08.04.15,16:55
homeopaticka liečba lepšia ako ATB.
milo2
08.04.15,16:56
korpretinka som nevedel že ste jasnovidec na určenie druhu nákazy. Na dialku ste trafili rovno do stredu. gratulujem nabuduice si spravte aj druhu atestaciu.
milo2
08.04.15,16:57
ATB narobí viac škody ako úžitku.
milo2
08.04.15,17:02
namiesto probiotik si može spravit domaci kefir určite bue mat viac bakterii ako v tabletkach. Je dokazane že probiotika v tabletkovej forme nemenia vobec črevnu mikrofloru.
JankaO
08.04.15,17:58
OMG
A neverili by ste, aké svinstvo je benzín... Raz som to natakankovala do auta a motor úplne zničený, oprava stála mailand. Ktosi mi poradil, že benzín je lepší, ako nafta, no nie je to pravda. Pokiaľ som do auta tankovala naftu, všetko bolo OK...
BXLmiami
09.04.15,09:35
Angina je väčšinou bakteriálne ochorenie a chrípka virové,na to atestácie ani jasnovidectvo netreba.Ak sa chcete v danej problematike orientovať,začnite aspon niekedy výnimočne čítať s porozumením.
lujza.j
09.04.15,10:27
Kukni jej prispevky napr.v teme s nekvalitnymi vlasmi:eek:
Viem,ze stary komentar:)
JankaO
09.04.15,12:08
OMG....
A neverili by ste, aké svinstvo je benzín... Raz som to natakankovala do auta a motor??.. úplne zničený, oprava stála mailand. Ktosi mi poradil, že benzín je lepší, ako nafta, no nie je to pravda.... Pokiaľ som tankovala naftu, všetko bolo v poriadku...
:D:D:D
JankaO
09.04.15,12:10
:D:D:D
ach jaaaj, aj toto sú voliči...
4olivia
10.02.16,08:40
Ahojte. Teraz som sa prihlasila na email, kde som nebola dva roky. Mala som tam upozornenia, ze ste mi odpovedali na otazku. Len vam chcem povedat ze mi vybrali tie mandle. Bolo to nutne a jedine riesenie. Ked som sa prebrala po operacii, tak mi doktor prisiel povedat, ze horsie mandle este nevidel. A ze keby pridem neskor, tak uz mohlo byt neskoro, lebo som mohla dostat otravu krvi. Tie 2-3 tyzdne zotavovania boli hrozne. Bola to najvacsia bolest, aku som kedy citila. Keby nemam flector kazde 3-4hodiny, tak by som sa zblaznila. Od kedy mi vybrali mandle, tak nebyvam skoro vobec chora. Je pravda, ze sa lepsie obliekam, sal je zaklad. Kedze ma nechrania mandle, tak si musim davat pozor. Neda sa to porovnat proste. Som rada, ze mi ich vybrali, aj ked som bola nahnevana na ludi, ktori mi povedali, ze to boliet nebude skoro vobec. Radsej by som bola, keby mi povedali pravdu a bola by som pripravena na to, ze ked sa zobudim, tak budem mat pocit, ze mam noz v hrdle. Chora som nebola ani nebola ani nepamatam. Mna tie mandle uz dlho nechranili. Skor mi zle robili. Nemozem si teraz precitat vsetky vase komentare. Precitala som si asi 2 a keby spravim tak, ako ste mi radili, tak by som uz zrejme mala otravu krvi. Ano, zdrave stravovanie je zaklad. Ale ked ja som to uz mala v takom pokrocilom stave, tak darmo budem jest zeleninu ovocie od rana do vecera, ked treba mandle vybrat. Ale aj tak dakujem za rady. Dufam, ze niekomu tymto pomozem, kto mal rovnake problemy ako ja. Vyber mandli boli ako svina, ale ked je to nutne, tak neni o com. Urcite sa nenechajte odbit vasim obvodnym lekarom, ak vam povie ako mne: ved na to sa nezomiera, uz som videl aj horsie. Dam vam antibiotika.... Namiesto toho, aby ma poslal na krcne, sa tvaril ako keby som ja ta, co zvelicuje. Ja som nevedela, ci treba, ci netreba operaciu. Ale chcela som ist na vysetrenie, lebo som uz z toho bola unavena. To sa neda fungovat, ked je clovek stale chory. Potom ked som dobrala tretie ci stvrte antibiotika a nezabralo, ma konecne poslal na krcne, kde ma, ako to povedat slusne..vyhresili, ze kde som bola do teraz, ze to treba okamzite vybrat. Neviem, kedy sem znovu pridem a ci vobec. Ale este raz dakujem, ze ste mi odpisali a snazili sa mi poradit :) ahojte pekny den