JSJP
27.03.06,21:21
Ahojte,

chcem sa opýtať či je možné požiadať daňový úrad o predlženie lehoty na podanie daňového priznania. Ak to daň. úrad neschváli, tak aké nám hrozia pokuty a penále ?

Ďakujem
JAJA11
30.03.16,05:37
dnes sa už nepodáva žiadosť, len oznámenie o odklade podania DP. Takže ak potrebujete odklad, oznámite to a máte to vybavené. Otázny je termín, viem že to bol rovnaký dátum ako podanie DP, ale teraz sa ma snažia presvedčiť, že v rádii hovorili, že to bolo možné len do 25., tak som zostala v pomykove, že som niečo prehliadla :-( ...... zmenilo sa niečo?
kn-alka
30.03.16,07:08
včera som podávala odklady osobne na DÚ a nikto sa nesťažoval :D
kn-alka
30.03.16,07:11
Tweety
30.03.16,07:16
DÚ jednoducho do 31.3. oznámiš, že si predlžuješ termín podania DP. Ak máš aj príjmy zo zahraničia, môže to byť až o 6 mesiacov, inak iba o tri. Nie sú za to nijaké sankcie.
JAJA11
30.03.16,07:17
ďakujem, v dnešnej dobe menia všetko za pochodu, tak si už nie som istá, či som niečo neprehliadla ........ ja som bola v pohode a chcela som požiadať až na konci, kým sa ma zákaznička nespýtala, že či sme to nepremeškali, lebo to hovorili v rádiu ..... viem, že informáciam v rádiu netreba veriť, už sa aj mne stalo, že som počula zlú informáciu :-)