francesco11600
12.02.14,16:45
Dobry den Chcel by som sa opytat ci mi neviete pomoct Som zamestnany v TPP a mzdu mame vyplacanu vzdy 10ho v mesiaci Doteraz neboli ziadne problemy ale tento mesiac som mzdu este nedostal Pracujem vo velkej firme ktora nema financne problemy takze mzdu urcite zaplatit moze V zmluve mame klauzulu podla ktorej musime mat mzdu vyplatenu k 10 ak termin pripada na vikend tak este pred tymto terminom A teraz moj problem Mzdu vyplatenu nemam, zamestnavatel bol upozorneny naco mi bolo oznamene ze pri prechode na Sepa bol problem v Citi Bank a ta neskoro odviedla platby na ucty zamestnancov ze mzdy budu pripisane na ucet najneskor 11 Nato 11 vydali vyhlasenie ze peniaze boli odoslane Bohuzial na ucet nedorazili Zamestnavatel zistoval v Tatrabanke preco peniaze nevyplatila naco ich TB odbyla ze informacie o klientoch nepodava Je 12 a ja a vsetci zamestnanci ktori mame v TB ucty peniaze na nich stale nemame Chcel by som sa opytat ako mame postupovat a ci mame narok na nejaku kompenzaciu za oneskorenie vyplatenie mzdy od zamestnavatela alebo pripisanie penazi od samotnej TB Pocul som ze banka za zadrzanie penazi by mala platit za kazdy den 0,5% zo zadrziavanej sumy ale neviem ci je to pravda Ak ano ako si toto mozem od banky narokovat popripade ci mam narok na nejaku kompenzaciu od zamesnavatela Od nas sme traja ktori peniaze este stale na ucte nemame Rano boli este dvaja kolegovia ktory mali ucet v SLSP a VUB ale ti uz peniaze na ucte maju Viete mi s tym poradit Dakujem pekne


Takze otazku som zadaval 17:45 a 17:53 mne aj kolegom peniaze nabehli Aj tak sa ale chcem na komenzacie za oneskorenu mzdu ci uz od banky alebo zamestnavatela opytat Tak dakujem za odpisanie