julo24
13.02.14,17:56
cavte, mam dotaz k tomuto televizoru.

http://www.alza.sk/55-philips-55pfl7...na-d410215.htm

Ked daco nahrame cez menu na externy HDD, da sa to prehrat len 3 krat a potom uz nie (je tam taky obrazok ktory ukazuje ze ci este mozme alebo uz nie). Mame UPC CA modul, ale to s tym asi nesuvisi.

Da sa to nejako obist ???

Dalsia vec, ktora ma neskutocne nasrala je, ze v dnesnej dobe, ked ide elektronika milovymi krokmi dopredu, tento televizor ma neskutocnu vec - ked date nahravat film, neda sa prepnut nic ine, ale ho musite pozerat !!!!!!! To je nonsens, je to aj navode, ale sme si to nevsimli... Bezne na setoboxe nahravate aj 3 filmy a kukatre zatial nieco ine...

Tu sa da nahravat len jediny a aj to sa vtedy neda prepnut !!!!!!
Chobot
13.02.14,19:18
Čo ste si kúpili, to máte. Vyberať treba pred kúpou a nie potom nadávať na techniku. Niekomu to postačuje, ak vám nie, mali ste investovať do iného modelu, ktorý má viac než len jeden tuner.
julo24
14.02.14,09:30
Videli ste niekedy v zivote ake navody teraz robia k televizorom?? Nevyzna sa v nich ani besna sv... Polovicka toho co je v navodoch je vseobecne alebo vobec neplati pre dany model, dalsie informacie su ,,zahmlene" a neuzitocne. Predajca vam vacsinou nevie povedat ani zakladne udaje... Nedavno sme kupili znackove spickove multifunkcne zariadenie, kde som musel sam podla svojho rozumu a skusenosti spravit nastavenia a instalaciu pre specialne dodatocne funkcie, napokon to fungovalo tak ako malo, ale bolo to uplne v rozpore s navodom, ktory ani nefungoval...
Chobot
14.02.14,10:19
Ešte aj keď kupujem holiaci strojček, tak si vopred pozriem, aké ma funkcie, pozriem na youtube recenzie. Na stránke výrobcu sú návody a pozriem aspoň, či spĺňa výrobok to, čo potrebujem.

Ak bolo podmienkou, že chceš pri sledovaní jedného programu nahrávať druhý, mal si si to vopred overiť, či to funguje na tomto modeli. Ten televízor za to nemôže.
lujza.j
14.02.14,10:24
No kazdopadne to poniektori robia opacne a potom drzkuju:Dpritom net je maga zdroj informacii...len poniektori vedia ist iba na fb .....
julo24
14.02.14,11:40
ako sorry, ale ako som pisal, v dnesnej dobe ma ani vo sne nenapadlo, ze bude ta masina a este aj znackova mat taky nedostatok. Ked to mam pripodobnit, je to akoby som kupil auto a az potom zistil ze zataca iba doprava, ze dolava sa neda ist... ... a potom by mi este dakto povedal ze som mal pozret navod.. Proste taku podpasovku od dnesnej techniky necakas..


STALE NIKTO NEODPOVEDAL NA PRVY DOTAZ, PRETO OPAKUJEM:
Ked daco nahrame cez menu na externy HDD, da sa to prehrat len 3 krat a potom uz nie (je tam taky obrazok ktory ukazuje ze ci este mozme alebo uz nie). Mame UPC CA modul, ale to s tym asi nesuvisi.
Da sa to nejako obist ???
julo24
14.02.14,11:43
no hura, vidim ze sa dakde mozno pohnem :-)
takze prosim ta, ako to spravit? Nahravam normalne z ponuky v EPG. Ako spravit, aby som mohol pozerat nie cez DVB-C cez ktore mam vsetky programy, ale cez DVB-T v tom istom case?

Odpoved na predoslu otazku - na setoboxe nahravam v pohode aj 3 filmy naraz a na TV pozeram daco uplne ine (na inom TV, na inom odbernom mieste))
erik555
14.02.14,12:41
lujza.j
14.02.14,12:45
Philips uz davno nie je ziadna znacka....tak ako ostatne...vsetko je vyrobene v kine....kedysi moja oblubena...dnes od nič..!!!ja keby dalsiu telku tak do tretice panasonic...
erik555
14.02.14,12:58
Philips je aj nadalej s obrazom na tom dost dobre...takze nie je preco mu neverit! ked napises telku Panasonic, tak aj napis, ci LCD, alebo plazma a aky model :D Znacka este nic nemusi znamenat :D
erik555
14.02.14,13:05
a ty si myslis, ze suciastky na ostatne znacky su kde vyrabane? V japonsku? :D Inak vsetky tv znacky u nas predavane su montovane v Europe. napr. Philips je asi v Madarsku.
misoft
14.02.14,16:51
https://docs.google.com/viewer?url=http://download.p4c.philips.com/files/5/55pfl7008k_12/55pfl7008k_12_dfu_ces.pdf


"Pozastavení televize a nahrávání

Pokud připojíte pevný disk USB, můžete pozastavit a nahrát

vysílání z digitálního televizního kanálu.

Pozastavte televizi a vezměte naléhavý hovor nebo si

jednoduše dejte přestávku během sportovního zápasu.

Televizor zatím uloží vysílání na pevný disk USB a vy je můžete

začít sledovat později.

Je-li připojen pevný disk USB, můžete nahrávat také digitální

vysílání. Je možné nahrávat během sledování pořadu nebo

naplánovat nahrávání nadcházejícího pořadu.

V nabídce Nápověda stiskněte možnost * Seznam

a vyhledejte položku Pozastavení televize nebo Nahrávání, kde

získáte další informace."