rennka
14.02.14,12:39
Ak FO prenajima byt, nezaradeny do majetku a vedie len evidenciu prijmov a vydavkov, je to § 6 ods. 14 zakona? Ak ano, ktore okienko v DP treba zaskrtnut § 6 ods. 1 a 2, alebo § 6 ods. 4 ? Dakujem.
Kvaka
14.02.14,12:44
Pri prenájme, ak nie je na živnosť, ide o príjem podľa § 6 ods. 3. Evidenciu vedie podľa § 6 ods. 11.
rennka
14.02.14,12:46
neviem ci nejak zle pozeram, ale v DP su len moznosti ktore som uviedla vyssie...
Kvaka
14.02.14,12:58
Tu nájdeš poučenie na vyplnenie DP B https://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=9403, dobre prečítaj strany strany 6 až 8.
rennka
14.02.14,14:11
Dakujem Kvaka, konecne mi to doslo :-)