akeber
14.02.14,15:04
Mám prehliadač Google na svojom profile na stránke fotky som omylom vymazala niečo ako kód správcu. Mám blog http://receptyakeber.blogspot.sk/ robím ho už tretí rok a zmizli mi s neho fotky :-( receptov ale nie všetky niektoré recepty zostali. Na google fotky zostali žiadne som nevymazávala. Mám niečo cez 200 fotených fotopostupov porazí ma ak mám každý recept obnovovať. Prosím pomôžte mi ♥ . ďakujem Jarka.
misoft
14.02.14,18:30
Ty si vymazala odkazy na uloženie (umiestnenie) fotiek vo svojom profile. Ako som pozeral - texty zostali, fotky sa nezobrazujú - pretože tvoja stránka nevie, kde ich má hľadať. Takže ťa čaká asi len editovať recepty a dopĺňať linky na fotky.
akeber
15.02.14,05:28
Ja som chcela dať naspäť fotky s Google lebo tam zostali ale sú veľmi malé, neviem prečo nezobrazí len niektoré fotky? Idem vyskúšať pridať profilové fotky mám ich aj na FB aj na Vareche som zvedavá či to pôjde. O profilové fotky sa nebojím tie mám aj inde nie len v Google horšie to bude s postupové v receptoch :-( .
akeber
15.02.14,05:32
Funfuje to profilové fotky s FB sa ukazujú veľkosťou tak ako pred tým Chvala Bohu! ĎAKUJEM Misoft .
kozlíček
15.02.14,10:45
akeber,recepty sa mi zobrazia a fotky nie.Som z toho prebohovo smutný.Teď babo raď. :D
akeber
15.02.14,12:45
kozlíček si naozaj kozel ,,,,, to Ty nemôžeš pochopiť 3 roky sa venuješ niečomu,,,,,, ale dá sa opraviť čo mňa teší , Ty mňa nemôžeš rozhodiť nemáš na to
misoft
15.02.14,14:47
@akeber - nemáš za čo - aspoň že to ide :D
kozlíček
19.02.14,11:25
akeber,čo píšeš za vtákoviny,pochopila si čo som napísal?Nemal som na pláne ťa rozhodiť,ale teraz si mi ukradnutá!!!