6linduska6
14.02.14,21:45
Dobrý deň,
poprosím Vás o radu, kúpila som si na inzerát tablet ( 50 eur ), po dvoch týždňoch mi konečne došiel na dobierku, ale keď som ho doma rozbalila, čakalo ma nemilé prekvapenie, display tabletu pol prasknutý a tablet bol celý dolepený, bolo na ňom zjavne vidieť, že niekto ho lepil. takže 100%-tne viem že nemohol byť poškodený pri prevoze, s predávajúcou sa nedá nijak dohodnúť, tak som šla hned na postu a spisala reklamáciu, samozrejme mi prisla zamietavá odpoved, ked si ten tablet prezreli: 1) že nebol správne zabalený a že tovar mal byť zabezpečený, kedže je to taka krehká vec, nebol ani v bublinkovej folii.... 2) že za zabalenie tovaru je zodpovedný predavajúci... tak už teraz neviem ako dalej mám tie peniaze od nej vymoct, ked uz mi ani neodpisuje, na policii mi poradili ist za právnikom.... ze oni ju mozu predviest ale ze to bude tvrdenie proti tvrdeniu.... nemal niekto takýto problem???? ako mám dostat svoje peniaze spat??? :mee::mee::mee:
foresterbig
14.02.14,20:56
Myslím sa treba zmieriť s tým že to bol sponzorský dar a poučiť sa s tohto nákupu.Človek sa učí celý život len škoda že takto kazí dotyčná meno aj serióznym predávajúcim.
lujza.j
14.02.14,21:00
za 50e sa dá kupiť aj nový v obchode....
6linduska6
16.02.14,07:55
No ved práve.... veď aj ja predávam veci cez inzeráty, a nikdy by ma nenapadlo niekoho takto oklamat
mareko
16.02.14,16:27
6linduska6, dotyčná ťa napálila, skús sa jej trocha povyhrážať trestným oznámením. Ak je "orazená" tak to bude mať nulový účinok, ak je podvodníčka začiatočníčka, možno vráti lóve. Ty sa v každom prípade poučíš. Len jej nepíš, že možno-prípadne-asi, napíš jasne, že ti poslala polepený tablet a že si si ho odfotila priamo na pošte a požaduješ obratom vrátiť platbu a ty jej vrátiš tablet. Potom iba počkať, ako sa zachová. Nuž za celoživotné poučenie 50 € nie je zasa taká hrozná tragédia, aj keď je to veľa peňazí. Isto si kvôli tomu nenič zdravie. Držím palce.