LudoVelsmid
16.02.14,14:29
Ahojte potreboval by som pomôcť pri sekaní alebo či už keď volám na skype s ludmi tak mi zasekáva myš proste vypnem hovor a zasekne sa myš potom vždy musím vypnúť počítač + ked niekedy sa iba hrám len ták na ploche alebo si čistím počítač hľadám súbory ktoré sú nepotrebné a vždy sa mi myš objaví v lavo hore vždy toto robí tak potrebujem od vás pomôcť kto mi pomôže vždy sa zídem aj ja vždy pomáham a tak vás prosím o pomoc lebo vždy ked toto robí vždy musíme kupovať nový počítač/notebook--> len mam ročný notebook windows 8 a už mi toto robí ..
Chobot
16.02.14,15:22
Ludo, skús sa naučiť písať vo vetách a nie len súvislý text.

Inak treba skúsiť odobrať ovládače myši a znovu ju zapojiť, aby si windows tie ovládače nainštaloval.
LudoVelsmid
16.02.14,21:51
Dobre dobre. Ale ako to mam spraviť?
Sitak
16.02.14,21:55
a ked by si nahodou nebol na nete aby si ich comp automaticky nainstaloval tak si daj dany ovladac mysi do compu a nainstaluj ovladac takymto sposobom...
Lubikos
16.02.14,22:44
windows ide dole vodou riadne
LudoVelsmid
17.02.14,13:48
No hej ale vysvetliť by si to nevedel? lebo neviem ako sa to robí ..
mirko70
17.02.14,17:26
Ak používaš externú myšku tak ju vytiahneš,reštartuješ a potom znova napojíš.Systém by si mal sám rozpoznať zariadenie resp.nainštalovať ovládač.Ak to robí vnútorná myška,tak ak sa nemýlim,malo by sa tam ísť cez system-ovladače hardware a tam pri myškach možnosť-odinštalovať ,zakázať alebo aktualizovať. Ale stretol som sa už aj s jednoduchším dôvodom-slabá baterka v bezdrôtovej myške :)