jairocon
17.02.14,09:06
Dobry den,

zakladam novu sro a premiestnujem sa do Bratislavy. Budem potrebovat aj poradit zo zaciatku no a samozrejme podvojne uctovnictvo a na konci roka danove priznanie atd. Zo zaciatku budem robit sam, neskor by som rad niekoho zamestnal.

V podstate som uplny novacik.

Dufal som, ze uctovnictvo budem mat u kamaratovej uctovnicky mimo BA ale ta nechce brat klientov mimo svojho posobiska a odporucila, ze najlepsie ked si najdem niekoho v BA. Ale ako clovek zisti, ze kto je dobry a kto nie? Je nejaky register? Jedine co mi poradila, ze nech pozeram ako dlho to uz robia.

V podstate, aby boli aj odborni (neporadili zle, dokazali optimalizovat uctovnictvo) ale aby neboli zbytocne predrazeni. No a na zaciatok potrebujem aj troska poradit (aj co sa DPH tyka aj pokladnice a ucty), proste ako som povedal, dost som do toho vhupol.

Treba proste len skusit prvu firmu co cloveku pride pod ruku a dufat, ze sa dobre trafil? Ak mate nejake odporucania (budem len rad). Pytal som sa kamaratov, ale z mojich okruhov nikto neposobi v BA :(

Dakujem za akekolvek info - kludne aj do ss.
arizona
17.02.14,08:50
Terezia13
17.02.14,09:00
vyhlásiť konkurz v miestnych novinách, dať ponuky na internete - je veľa rubrík s ponukou práce
urobiť prijímacie pohovory a už si len vybrať
deta
07.04.14,07:01
Dobry den, ak este hladate externeho uctovnika - posielam kontakt 0903 760084.
Pracujem v tejto oblasti uz 15 rokov.
skovco
07.04.14,13:11
Hlavne to nedavaj znamemu alebo najlacnejsej firme- nestoji to zato - tie nervy a pokuty (http://www.porada.sk/pokuty#__AUTOKW) ti za to nestoja. Hladaj poriadnu firmu s dobrymi referenciami,ktora uz ma co to pouctovane a ma spokojnych klientov.