Smirko
17.02.14,09:33
Ahojte, Neviete nahodou ci sa nieco zmenilo,ak pri zmene trvaleho bydliska neprihlasite auto v novom okrese do 15 dni... su tam nejake snakcie alebo pokuta. Majitel ostal ten isty.
MisterT
02.05.14,09:03
Z vlastnej skusenosti: zmenil som adresu trvaleho bydliska v rámci okresu ale zmenu v evidencii na dopravnom inspektorate som nevykonal v termine. Ked som zacal vybavovat nahlasenie zmien, zistili, ze som to neurobil v termine a povazuje sa to za dopravny priestupok, co sa riesi pokutou. Kedze mal som cisty register (nemal som nikdy priestupok) tak riesili to dohovorom, spisal sa o tom doklad a vykonali zmeny v evidencii.
martenzistor
19.10.15,19:00
Nechcem zakladat novu temu, riesim to iste, zmenil som bydlisko aj okres, je mojou povinnostou, zmenit aj SPZ alebo oni chcu aby som to tak spravil? Lebo su nato dva nazory, ale niesom si isty ci je nato nejaky presny paragraf, ktpry by mi daval aj povinnost to menit. Musim teda alebo nemusim pri zmene pobytu menit aj SPZ-tky? Dakujem!
Žabinka
19.10.15,19:13
samozrejme že musíš, to je čo za otázka.. so zmenou trvalého pobytu, a tobôž pri presťahovaní sa do iného okresu, súvisí aj zmena v evidencii na DI..
http://www.minv.sk/?prestaahovanie-do-ineho-okresu
a na okraj, otázky sa nezadávajú do cudzích otázok a do komentárov.. buď si založíš novú otázku alebo k cudzej otázke založíš súvisiacu otázku..
Žabinka
19.10.15,19:34
388/2013 ZÁKON z29.októbra2013, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č.8/2009Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony
§116 Zmeny v evidencii vozidiel oznamované osobne na orgáne Policajného zboru, odsek (8), (9), (10).
martenzistor
19.10.15,19:51
Srdecna vdaka