Anka z KE
17.02.14,13:13
Manželka poberá čiastočný invalidný dôchodok a opatrovateľský príspevok.
tictac7
17.02.14,13:15
iba rozdiel NČZD - vlastné príjmy manželky. Ak ČID poberala celý rok, t.j. bola uznaná za ČID už k 1.1.2013
Anka z KE
17.02.14,14:44
A opatrovateľský príspevok sa nepočíta k príjmu?
Katy a R
17.02.14,14:45
počíta - viď § 11 zák o DzP
tictac7
17.02.14,15:03
pre Anka z KE - ja som nikde nenapísala, že ČID sa nezapočítava do príjmu. Len som dala upozornenie ešte na druhú podmienku, ktorú treba spĺňať.