mona091
17.02.14,14:36
v januari som predcasne vypovedala zmluvu o stavebnom sporeni vo wustenrote. Zdokladovala som ucelove pouzitie prostriedkov dvoma zmluvami o dielo na moje meno, splatkovym kalendarom (kedze som platila na splatky a bez navysenia), dokladmi z mojho bezneho uctu o patbach cez IB presne podla zmluvy o diele, rekonstrukcie sa uskutocnili v mojom byte a v byte mojej matky, vsetko v mojom mene. Dnes som dostala oznamenie zo sporitelne, hned aj telefonicky potvrdene, ze nemozu mi akceptovat zmluvu o dielo a zdokladovane uhrady, ze akceptuju iba samostatne vystavenu FA, nie zmluvu o dielo a uhrady cez IB na zaklade splatkoveho kalendara, a tiez ma usmernili, ze aj ked prebyvam v matkinom byte, ktory som ja rekostruovala, nemozu mi uznat tento doklad v zmysle zakona o stavebnom sporeni. v zmysle akeho odkazu, mi nevedeli povedat.

Ja som si letmo zakon pozrela, ale bud zle vidim, alebo som uolne slepa, ale nic som nenasla, ze su uznavane iba FA, alebo ze musim byvat iba vo vlastnom, by mi uznali moje vlastne doklady,


ma niekto skusenost, o co sa mozem opriet pri reklamacii? kde sa pise, ze musim mat trvaly pobyt v mieste, ktore rekonstruujem, aby som mohla mat narok na premiu? dakujem