mafo2253
17.02.14,16:02
vysetrenie robili manzelke,ale na nervy som viacej ja !
Mila123
17.02.14,15:06
vyhľadaj odbornú pomoc, aspoň obvodného lekára
buchač
17.02.14,15:18
Vyhľadáš odbornú pomoc ..viď Mila123...
Ibaže to v podstate nemá význam ...nasadí Ti nejaké oblbováky ...povedzme Diazepan ...

Ak vyhľadáš pomoc psychiatra a či psychológa ???
Nuž veľkú pomoc nečakaj .
Ide o to , že psychiater vypočuje a nasadí tabletky ...a pokiaľ tieto zaberú , tak budeš mať aj výsledky z hista ..
Psychológ je zväčša na ten pokec , nevidím dôvod na návštevu ...

Nie je jasné , či manželka čaká na výsledky doma alebo v špitáli .
No ak je doma , tak som názoru , že jej v tej dobe čakania na verdikt veľmi nepomáhaš ...skôr naopak ...

P.S.:
..........
mafo2253
17.02.14,15:27
presne ako pises,navsteva psycho...,nie,som psycho pacient uz 4 roky,prave kvôli podobnym problemom,proste to velmi tazko znasam, a je mi velmi luto,ze jej nedokazem byt oporou,snazim sa neukazovat kyslý ksicht,ale proste niekedy to nejde
Mila123
17.02.14,15:35
aj obvodný lekár predpisuje napr. lexaurin, a ten pomáha aspoň na chvíľku ......
buchač
17.02.14,15:45
Miluš ...ale ak začneš brať tie tabletky ( na názve nezáleží ) ,tak je jeden vyradený z určitých činností ,kde je potrebná jasná myseľ .
Hlavne sa ale chce spať ....
Mila123
17.02.14,15:47
Juraj, nechcem ti do toho reptať...ale ak nude brať lieky cca 1-2 týždne, nič sa nedeje, nývyk si určite nevypestuje, ......to je môj laický názor na hore uvedenú problematiku
buchač
17.02.14,16:39
Miluš ...mne do toho absolútne nerepceš ...;)
Tu ide o to ,aby bol vlk sýty a baran celý .

mafo je hotový na prášky ...veď aj uvádza , že je psycho pacient .
ON sa MUSÍ rozhodnúť ,že ako sa vysporiada so situáciou .
...a ako psycho pacient aj vie ( mal by vedieť ) , čo to všetko obnáša ...
korela
17.02.14,16:59
mimotemy Celé Slovensko sa nedávno bavilo a baví sa doteraz na slovnom preklepe Ivana Gašparoviča, keď zamenil slová národ a nádor.
Bolo to v čase, kedy jeho manželke našli lekári gyn.nález.
Tweety
17.02.14,17:07
Neboj sa,čo má prísť príde, a tým, že sa budeš znervózňovať, veľmi jej nepomôžeš.
Apropó, to čakakanie sa teda podarilo.:---
Viem, je to vážna vec, ale treba zachovať hlavne pokoj,
Peggynka
17.02.14,17:10
Nájdi v sebe silu,aby si jej bol oporou,potrebuje to...Nesmie vidieť,že sa trápiš,znásobuje to jej trápenie.Držím ti palce...
korela
17.02.14,17:11
Pokús sa to zvládnuť aj bez liekov, zažila som na sebe tento stav pred rokmi. Pri malých deťoch to bolo ešte ťažšie, ale musela som sa o ne starať po celý deň.
Ak je manželka schopná chodiť von, zamestnajte sa obaja nejakou činnosťou či vonku či doma. Zostav program. Odpútajte sa od otáznika. Na niečo prídeš, čo máte spoločné. Priatelia. Nemusia o tom vedieť, čo prežívate.
Lieky iba ak by sa ti veľmi zhoršil stav, alebo zvýšil tlak. Buď rád, že si bez liekov.
mafo2253
17.02.14,17:18
to čakakanie sposobil tras rúk asi :)
mafo2253
17.02.14,17:20
vsetkym vam dakujem za povzbudive slova...
Rybar75
17.02.14,18:18
Hlavne ver, že šanca je vždy ;-) Zažil som to aj ja. Čakal som však na svoje výsledky. Najprv som čakal či sa ešte zobudím po pomerne náročnej operácii a pak ešte dva týždne na výsledky histológie. Všetko dobre dopadlo ;-) Odvtedy už ubehli 4roky a som OK. Klop klop na drevo. Veľmi držím palce Tebe aj manželke a verím, že to bude dobré. Ver tomu aj Ty!
mafo2253
17.02.14,18:43
vsak to,ze su chvile,ked som presvedceny,ze inak ako dobre to nemoze dopadnut, ale ten tien ,alebo lepsie povedane cierny mrak je tu furt :(