ZEvina
28.03.06,11:44
Zdravím všetkých poraďákov. Aj vy máte ten úžasný pocit, keď odovzdáte posledné daňové priznanie a to ešte 3 dni pred tremínom. Tiež máte tú úžasnú chuť nič nerobiť? Chcem vás však ešte poprosiť o radu: Z HV za rok 2005 nám vyšla povinnosť auditu. Nemáte nietko dobrého audítora, ktorý by nám mohol tiež robiť audit?
zuveska
02.11.06,18:16
V tomto roku mi dvaja klienti spĺňajú podmienky pre povinný audit. Takže od roku 2006 potrebujem solídneho auditora. Poradíte mi niekoho s kým máte dobré skúsenosti? Zoznam auditorov som si prešla, ale to je len zoznam. Lokalita Ružomberok a širšie okolie. Môže byť aj Banská Bystrica.
ANNAP
03.11.06,10:33
dá sa nejakým spôsobom predísť auditu? Mám 19 zamestnancov, a tržby sa blížia k 40 mil, dá sa nejakým spôsobom ovplyvniť majetok firmy / mám cez 20 mil/
va1ke
03.11.06,17:11
dá sa nejakým spôsobom predísť auditu? Mám 19 zamestnancov, a tržby sa blížia k 40 mil, dá sa nejakým spôsobom ovplyvniť majetok firmy / mám cez 20 mil/

A prečo chceš predísť auditu?
JankaO
03.11.06,17:50
V tomto roku mi dvaja klienti spĺňajú podmienky pre povinný audit. Takže od roku 2006 potrebujem solídneho auditora. Poradíte mi niekoho s kým máte dobré skúsenosti? Zoznam auditorov som si prešla, ale to je len zoznam. Lokalita Ružomberok a širšie okolie. Môže byť aj Banská Bystrica.


Zuzi, ak budeš mať záujem, ozvi sa. Dám ti jeden kontakt.Pááá