svetielko
18.02.14,12:37
Sme platcami DPH: oprava auta pre rakúsku firmy,oprava vykonaná na Slovensku,faktúru bez DPH, ide faktúra do DP k DPH a do ktorého riadku- 16,17?
KloferHladny
18.02.14,18:33
Ak je AT firma registrovaná v AT (má IČ DPH ATUxxxxxxx - overte na VIES), potom ide o prenos daňovej povinnosti (§15 odst 1). V DPH sa faktúra neuvádza, uvádza sa v Súhrnnom výkaze.