Zussik
18.02.14,12:50
Potrebujem poradit kde mi ich prelozia do anglictiny.Chystam sa vycestovat a dozvedel som sa,ze potrebujem uradne preklady dosiahnuteho vzdelania,absolvovanych kurzov a dalsie veci
arizona
18.02.14,11:55
Polozila si otazku na ktoru ti tazko niekto odpovie.
Nikto si z prsta nevycucia co presne potrebujes prelozit, z akeho jazyka, v ktorom meste a pod.

Napis si do googla co potrebujes napr. "uradny preklad z anglictiny Bratislava", mozno si najdes sama. Ak to nezvladnes, uprav si svoju otazku tak, aby aj ini pochopili, s cim potrebujes pomoct
Zussik
18.02.14,12:15
Ma to nenapadlo,ze je to trocha obsirne sformulovane.Som z Bratislavy a potrebujem preklad zo slovenskeho jazyka do anglickeho a nemeckeho.Googlit som skusal,ale je ich dost vela a tazko sa v tom orientujem ked som taketo sluzby zatial nepotreboval
Sykorkaa
18.02.14,13:48
pokial potrebujes preklad do viacerych jazykov,tak bude pre teba lepsie vyuzit sluzby prekladatelskej agentury.Ako hladat samotneho prekladatela.V BA mam dobru skusenost s agenturou Specta.Nechavala som si cez nich prelozit viacero dokumentov a vzdy boli velmi ochotni a rychli.Dufam,ze ti moja odpoved pomoze
Natalka45
24.02.14,11:37
určite odporúčam radšej agentúru pokiaľ sa jedná o viacjazyčný preklad. Cenovo to nevychádza o veľmi drahšie ako u prekladateľa. Ja som si nechávala takto preložiť rodný list môjho syna
Zussik
05.03.14,10:07
Dakujem za rady,nakoniec som poslal mail do Specty a na druhy den som to mal hotove.
Sykorkaa
26.03.14,07:47
som rada,ze som pomohla.Ja som s nimi bola tiez velmi spokojna
Zussik
06.05.14,04:03
moze iba potvrdit,ze ich praca naozaj odvedena na vybornu,este raz dakujem zadobru radu
Karolina56
10.11.14,07:41
Nenašla som aktuálnejsiu temu ale hladam agenturu ktora by mi prelozila sudne rozhodnutie a veci pre právnika. Je mi jedno skade je pokial sa to dá vybavit mailom alebo telefonicky. dik
Kajka11
11.11.14,07:42
Nenašla som aktuálnejsiu temu ale hladam agenturu ktora by mi prelozila sudne rozhodnutie a veci pre právnika. Je mi jedno skade je pokial sa to dá vybavit mailom alebo telefonicky. dik
ja som bola v specte teda nebola poslala som im to mailom a cela komunikácia bola cez mail a všetko dobre dopadlo :)
Ericka12
12.11.14,10:44
Nenašla som aktuálnejsiu temu ale hladam agenturu ktora by mi prelozila sudne rozhodnutie a veci pre právnika. Je mi jedno skade je pokial sa to dá vybavit mailom alebo telefonicky. dik
ano robi aj sudne preklady mala som s nou skúsenost ale už davno :)
Siod
24.11.14,07:37
cobude stat menej prekladatale alebo agentura? A co je rychlejsie ak ste mali skusenost s nejakým prekladatelom alebo agenturov dajte vediet co by ma vyslo lasnejsie mam toho dost a potrebujem to pomerne rychlo
Ericka12
25.11.14,08:24
cobude stat menej prekladatale alebo agentura? A co je rychlejsie ak ste mali skusenost s nejakým prekladatelom alebo agenturov dajte vediet co by ma vyslo lasnejsie mam toho dost a potrebujem to pomerne rychlo

mna osobne by lacnejsie vysiel prekladatel ale agentura to mala rychlejsie spravene a rozdiel tam bol par eur :)
Palett
26.11.14,09:28
cobude stat menej prekladatale alebo agentura? A co je rychlejsie ak ste mali skusenost s nejakým prekladatelom alebo agenturov dajte vediet co by ma vyslo lasnejsie mam toho dost a potrebujem to pomerne rychlo
ja som to mal lacnejsie u prekladatela a mal to aj rychlo ale mal tam chyby ktore si neuznal a agentura mi to nastastie opravila ale bude to mat este nasledky nenechám to len tak a od prekladatela budem ziadat nahradu
Redder
01.12.14,10:07
hladam agentutu na prelozenie par sudnych veci poradte serioznu agenturu diky
Ericka12
06.01.15,07:55
nasiel si niekoho?
Redder
06.01.15,08:53
no jasné už je to vybavene :) a spokojnost nadovsetko uz som im aj poslal dalsie veci co mi este prisli a hadam uz budem mat s nemeckými sudmi pokoj :)
Vševed
21.09.15,09:21
JA som tiež potreboval riešiť úradný preklad v bratislave na rýchlo a ľudia od http://www.translating.sk/index.php/ mi veľmi rýchlo pomohli. Chválim!