marion99
18.02.14,18:09
ahojte poraďaci, potrebujem radu. Ak predám svoj podiel v s.r.o., aké povinnosti mi z toho plynú? Kedy je predaj oslobodený od dane a či musím zaplatiť a odvody do ZP? ďakujem
Sarlotka
19.02.14,00:55
ide o prijem podľa §8 1 pism. F, prijem je za co obchodny podiel predavate a vydavky su vo vyske toho za co ste podiel obstarali najviac do vysky prijmu
marion99
19.02.14,12:21
ďakujem...