lenka397
28.03.06,12:28
Ahojte, potrebujem požiadať DÚ o vrátenie preplatku z RZD ale ešte za rok 2004. Toto tlačivo som našla len tu na porade ale len za rok 2005. Nikde inde pri formulároch som toto tlačivo nenašla. Neviem, či je to predpísané tlačivo alebo ho niekto "vyrobil" ale v origináli, čo som tu našla už bolo za rok 2005. Stačí rok prepísať, alebo bolo tlačivo za rok 2004 iné? Prípadne, ak ho niekto má, prosím, pošlite mi ho. Ďakujem.:p
Barbara
28.03.06,10:53
Ahojte, potrebujem požiadať DÚ o vrátenie preplatku z RZD ale ešte za rok 2004. Toto tlačivo som našla len tu na porade ale len za rok 2005. Nikde inde pri formulároch som toto tlačivo nenašla. Neviem, či je to predpísané tlačivo alebo ho niekto "vyrobil" ale v origináli, čo som tu našla už bolo za rok 2005. Stačí rok prepísať, alebo bolo tlačivo za rok 2004 iné? Prípadne, ak ho niekto má, prosím, pošlite mi ho. Ďakujem.:p


neviem či si skúšala tutok : www.drsr.sk - daňové tlačivá:p
Jozefsp
28.03.06,10:53
Ja som si takú žiadosť vymyslel sám. Ako podklad som zobral žiadosť o vrátenie bonusu vyplateného z prostriedkov zamestnávateľa. Vlani som s tým nemal žiaden problém na DÚ BA I. a tento rok to posielam takisto. Prikladám.
alušik
28.03.06,10:57
"Predpísané" tlačivo žiadne neexistuje. Ako bude vyzerať žiadosť - to záleží na Tebe...;) Hlavne, aby v obsahu bolo všetko, čo treba. To len porada je taká úžasná vec, že ľudia, ktorí sú ochotní, prilepia sem niečo, čo sami používajú... Veľakrát tým veľmi uľahčia prácu iným.:)
lenka397
28.03.06,11:29
Veľmi Vám všetkým ďakujem. Tak to urobím podľa vzoru, ktorý som našla tu. Tlačivo na rok 2005 mám tak len zmením rok. pekný deň ešte.

Ešte detail: Prikladá sa nejaká príloha aj k žiadosti o vrátenie daňového bonusu?
Jozefsp
28.03.06,11:55
O vrátenie sumy daňového bonusu vyplateného z prostriedkov zamestnávateľa žiadam každý mesiac,(lebo mám malé preddavky dane) a neprikladám nič. Po ročnom zúčtovaní daní, keď som doplácal daňový bonus, som priložil Ročné zúčtovanie dane príslušného zamestnanca.
lenka397
28.03.06,14:41
Ďakujem Jozef, Ide o vrátenie DB po RZD, takže priložím aj ja kópiu RZD.