mina-1
18.02.14,21:39
Dobrý večer poraďáci,chcem sa poradiť,sme sro,ktora ma jedno auto vo firme,inak prevadzkuje na zaklade mandatnej zmluvy vyherne pristroje,za ktore dostava mesacne odmenu 20% z vyhier...sme povinny registrovat sa pre dph ?
Antonia Jendrišáková
19.02.14,07:32
Ak ste za posledných 12 kalendárnych mesiacov prekročili obrat 49 790€ áno, do obratov pre registráciu nezahrniete obraty podľ § 41 ods. 2 ZoDPH, pozri aj § 4 ods. 7.