Samerka
19.02.14,04:46
Odkryte zákutia vlastnej duše, ozbrojte sa úprimnosťou a trpezlivosťou a odpovedzte na otázky mojej anonymnej ankety. Záver o sebe si na jej konci urobíte i bez môjho vyhodnotenia a som presvedčená, že bude pre Vás zaujímavý.

Anketa a jej výsledky sú súčasťou mojej diplomovej práce na tému „Adaptácia seniorov v domovoch sociálnych služieb“. Verím, že napriek veľmi osobným otázkam, neraz vyžadujúcim vnútornú odvahu, vo Vás anketa zanechá pozitívny dojem i dobrý pocit, že mojím výskumom napomôžete užitočnej veci.



Príjemnú zábavu, a ďakujem Vám za Váš čas.
Ice dive
19.02.14,05:30
hmmm a korešponduje táto otázka resp. výskum diplomovej práce aj so súčasným demografickým vývojom spoločnosti? nakoľko naši rodičia mali deti často hneď po škole... ako 23 - 25 roční ich rodičia t.j. naši starí rodičia zomierali ako 75 - 80 roční, a to nežili v tak stresujúcej dobe plnej rôznych civilizačných chorôb ako napr. rakovina..... dnes nie je zriedkavosťou, že ženy rodia po prvý krát ako 35 - 38 ročné... (treba karieru, bývanie, hypotéku posplácať, cestovanie, užiť si a pod...) takže je vysoko pravdepodobné, že táto generácia sa vnúčatá už asi tak neužije ako sme to mali možnosť užiť si my.. takže ak dnes narodené dieťa bude mať 40 jeho rodičia už nemusia byť medzi nami a toto dieťa bude mať ešte minimálne 22 rokov ak nie 25 do dôchodku ak mu to ešte nezvýšia... takže zadanie témy považujem skôr za sci fi ako nejaký reálny výskum... tento výskum by mohol mať význam tak o 1-2 generácie dozadu... kedy starý rodičia sa dožívali 75-80 rokov ich deti chodili do dôchodku ako 54-55 ročné, lebo mali dve tri deti, t.j. bola aspoň aká taká šanca že sa starý rodič stretne so svojim dieťaťom v domove dôchodcov... čo by bolo síce tiež na hrane, keďže 55 ročný človek ešte zďaleka nepotrebuje takú starostlivosť v domove ako 75-80 ročný...(i keď často sú aj tí 80 roční dosť sebestační....)
buchač
19.02.14,05:32
Odkryte zákutia vlastnej duše, ozbrojte sa úprimnosťou a trpezlivosťou a odpovedzte na otázky mojej anonymnej ankety. Záver o sebe si na jej konci urobíte i bez môjho vyhodnotenia a som presvedčená, že bude pre Vás zaujímavý.

Anketa a jej výsledky sú súčasťou mojej diplomovej práce na tému „Adaptácia seniorov v domovoch sociálnych služieb“. Verím, že napriek veľmi osobným otázkam, neraz vyžadujúcim vnútornú odvahu, vo Vás anketa zanechá pozitívny dojem i dobrý pocit, že mojím výskumom napomôžete užitočnej veci.

Príjemnú zábavu, a ďakujem Vám za Váš čas.
Si snáď robíš srandu ....či ???

Zákutia vlastnej duše odkryť cez net ??? Veď moji najbližší nevedia , čo si občas myslím a nie aby som zverejňoval ( aj keď , vraj , anonymne ) kde tade ...

Zábava ???
Tak to je už ale vrchol drzosti v súbehu so zadanou otázkou !
Asi si ešte nemala tú česť vidieť domov dôchodcov z vnútornej strany ( média nerátam ) ...

....a ozaj ...kde je tá " zábavná " anketa ??????
Samerka
19.02.14,18:52