jozko.b
19.02.14,17:59
Zbieram body na cerpacich staniciach spolocnosti SHELL aby som si za nazbierane body vybral casom nejaku drobnost.Na moje prekvapenie mi oznamili ze body musim vymenit do konca roku2013/inak prepadnu/.Tak som si objednal kameru do auta....A prisla uplne ina ako reklamovana s oznamenim ze mi mozu poslat co chcu/vseobecne podmienky smart shell/..a ked s tovarom nesuhlasim mozem ho vratit a body mi pripisu spat...Lenze v takom pripade mi predsa prepadnu /o com ma informovali koncom roku2013/
Poradi mi niekto co mam robit??Na email neodpovedaju hoci na stranke sa odusevnuju ze sa kazdemu ozvu.
lujza.j
19.02.14,17:01
:eek: .....mať tak tvoje problémy:D
misoft
19.02.14,17:02
foresterbig
22.02.14,18:34
Klasické manipulovanie zo zákazníkom zo strany eshopu.Nečítal som síce obchodné podmienky spoločnosti Shell ale počítam že tam majú zahrnutú klauzulu že fotografie sú len symbolické a zámena tovaru je v ích kompetencii.
Máš to za body a máš kameru tak čo je na tom trgické, je nefunkčná?
Zbieram body na Shell uź viac rokov a vždy ich využijem na umyvárku alebo ako zlavu na benzín,nejaký tovar a už vonkoncom nie kameru by som nikdy s toho shopu nechcel na to sú iné obchody.
Chobot
22.02.14,22:22
Tankuj inde.