polly357
20.02.14,11:28
Dobrý deň, chcem si verifikovať účet na paypal, aby som s ním mohla fungovať a posielať z neho peniaze, kliknem na get verified, zadám všetky údaje, continue a potom mi píše: "We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card." neviem prečo, alebo čo s tým. Dopredu veľmi pekne ďakujem za všetky rada
Chobot
20.02.14,10:30
No asi preto, lebo tú platobnú kartu nemáš autorizovanú vo svojej banke na platby prostredníctvom internetu. Potrebuješ embosovanú platobnú kartu, alebo kartu, ktorá má povolené platby cez internet. Zisti si vo svojej banke, aké máš povolenia na svojej karte.
taiko
20.02.14,10:38
Mne to skor vychadza tak, ze karta je uz registrovana s inym PayPal accountom
polly357
20.02.14,10:49
Ďakujem za odpoveď, asi to bude tým. Skúsim si to zistiť :)
polly357
20.02.14,10:50
Nemám na tej karte žiadny iný účet, ale ďakujem za odpoveď. :)
taiko
20.02.14,11:11
hmm, no ale takto to popisuje ta hlaska z PayPalu. A tu je vysvetlenie.
----------------------------
If you are receiving a message advising you that your card can't be linked to anymore PayPal accounts, it would mean that your card has been registered to two or three different accounts in the lifetime of the card.

There is a security feature on the PayPal system that will disable a card for entry on to the system once it is attempted to be registered to a third PayPal account.

This can't be reset and you won't be able to use this particular card on the PayPal website again. Your best option would be to try having a new card issued by your bank or try using a different card on your PayPal account.
-------------------------------------
Chobot
20.02.14,11:18
Ak máš internetbanking, tak tam by mala byť informácia o vydaných kartách ako aj limitoch na ne. Ak nie, tak jedine na pobočke sa spýtať.
misoft
20.02.14,17:43
tai - oznámenie jej dáva najavo, že karta nie je/nemôže byť spojená s Pay Pal účtom. A žiada, aby použila inú kartu.
Chobot
20.02.14,22:20
Presne tak. Tá karta nie je spojená s iným účtom. Podľa mňa len nie je autorizovaná na nákupy cez internet.
polly357
21.02.14,12:41
tak ja viem, že to nemám spojené s iným účtom, ale na toto som nejak nemyslela, že nie je autorizovaná, ale dáva to zmysel.. :) ešte raz všetkým ďakujem za radu :)
elchie
30.06.15,18:55
kartu uz mas zadanu na inom ucte paypalu,mne sa stalo to iste, zabudla som na stary paypalovy ucet kde uz bola karta nahrata. staci ju odstranit z prveho a pojde nahrat na druhy.