alfi19
20.02.14,11:36
Pracujem v nepretržitej prevádzke, na dve zmeny, ( denná, nočná, 2 dni voľno) týždenne mám odpracovať 37,5 hodiny pri 7,5 hodinovom pracovnom čase, ale pracujem 12 hod., resp. len 11,5 hodiny + pol hodina je na stravu. Každý mesiac je iný fond pracovného času. Neviem sa dostať k tomu, ako sa určuje tento fond pri nepretržitej prevádzke. V zamestnaní mi určili mesačné FPČ, nejako sa mi to nezdá. Napr. v januári 2014 som nesplnil FPČ, lebo bol stanovený na 184 h, ale ja som odpracoval len 172,5 hodín, podľa toho, ako mi zamestnávateľ naplánoval zmeny. (deň, noc, 2 dni voľno). Vie mi to niekto vysvetliť, ale konkrétne, trebárs za mesiac marec 2014, lebo som si čítal aj zákonník práce, ale nechápem tomu. Tí čo pracujú len v pracovné dni a odpracujú 8 hodín denne, t.j. 40 hodín týždenne, majú nižší FPČ ako nepretržití. Ďakujem.
ivka70
20.02.14,11:34
Fond pracovneho casu sa pocita podla dlzky tyzdenneho prac. casu.
Velmi zjednodusene:
37,5 hod. tyzdenny prac. cas v zmluve = 7, 5 hod. prac. cas denne (ak je rovnomerne rozlozeny).
Ten vynasobis poctom pracovnych dni a sviatkov pripadajucich na pondelok - piatok a dostanes FPC pre kazdeho, kto ma 37,5 hod. prac cas v zmluve.

Marec 2014 ma zakladny FPC 21 dni * 7,5 = 157,5 hod.
Januar 2014 mal FPC 23* 7,5 = 172,5 hod.

Januarovy FPC 184 hodin je iba v pripade 40 hodinoveho prac. tyzdna, nie 37,5 hod. (je to 23*8 = 184)

Kazdopadne co sa tyka planovania zmien, nemusi pri nepretrzitej prevdze kazdy mesiac "sediet" pocet naplanovanych a odpracovanych hodin s mesacnym FPC, musi to "sediet" len priemerne za 4 mesiace.

http://calendar.zoznam.sk/worktime-sksk.php
alfi19
20.02.14,12:19
ďakujem za odpoveď, ja som to tiež tak pochopil, že vynásobím pracovné dni v mesiaci aj spolu so sviatkami, ak pripadajú na pracovné dni x 7,5 a dostanem FČP. Ale náš zamestnávateľ to ráta asi ináč, lebo aj na február nám tuším určili FPČ 161 hodín a mal by byť len 150, lebo je 20 pracovných dní x 7,5 = 150. Ako mám postupovať voči zamestnávateľovi. Chcem tam ísť osobne sa na to popýtať, lebo tým pádom mi klesla mzda, lebo nemám žiadne nadčasové hodiny, čo je teda rozdiel vo mzde. A náhradné voľno čerpať nemôžeme, lebo sme nepretržití.... Je možné sa k tomuto dopracovať tak, aby som im to predložil z čista jasná, lebo v novele zákonníku je len pokec. Ďakujem
ivka70
20.02.14,13:12
Stale treba pocitat s tym, ze to musi byt len priemerne za 4 mesiace .... ale jasne je, ze nemoze byt kazdy mesiac navyse .... to by v priemere nevyslo.
Nikde z cista jasna takyto vypocet nie je, vychazda to zo zakona. Ak rataju inak, nech ti predlozia, na zaklade coho.