ilona
20.02.14,15:34
Dnes som mimálne 10 x skúšala odoslať výkaz a stále mi len točí, že pracuje, alebo mi potom napíše že skript na tejto stránke je zaneprázdnený alebo prestal pracovať. Tak toto vytočí maximálne. Vám to ide?
veronikasad
20.02.14,14:35
Finančná správa
Podnikatelia sa na Call centrum často obracajú s nasledovnou otázkou:
"Po vyplnení kontrolného výkazu a následným stlačením podať EZ-ou, sa nedarí zaslať výkaz. Stále sa točí koliesko, akoby načítavalo. Skúsili sme rôzne prehliadače. Všetky komponenty sú nainštalované."

Odpoveď: "Pravdepodobne prebieha kontrola obsahu súboru, ak je súbor údajov KV príliš rozsiahly, môže vykonanie tejto kontroly v závislosti od parametrov PC používateľa trvať dlho. Odporúčame využiť SW eDane/win (podanie KV DPH), resp. eDane/Java2014 a modul – Nadrozmerné podania."
ilona
20.02.14,14:59
Súbor nie je vôbec rozsiahlý,je to maličká firma, skúšala som to už z 2 počítačov a nejde to.
tuta
20.02.14,16:08
Ja som dnes posielala cez edane a prešlo mi to bez problémov. Ale na FB na stránke finančného riaditeľstva tam dnes bol dosť rozsiahly príspevok o problémoch z odosielaním KV z troch počítačov, ani z jedného to nešlo...
Janiela
20.02.14,16:12
Ja som dnes poslala tri KV cez www. financnasprava.sk. Prešlo všetko v poriadku. Mám ak podania aj potvrdenia.