kompozit
20.02.14,17:22
Podľa Usmernenia k vykazovaniu dokladu vyhotoveného ERP: Ak doklad z ERP obsahuje všetky náležitosti faktúry považuje sa za riadnu faktúru. Vtedy sa nevykazuje v B3, ale v B2 KV DPH (u odberateľa). Podobne aj u dodávateľa nie v D1, ale v A1 KV DPH.
Ako zaúčtovať takýto doklad? Ak ho zaradím medzi prijaté faktúry, tak čo dám do pokladnice alebo peňažného denníka? Veď on sám je dokladom o úhrade! A vôbec nie dokladom o vzniku záväzku! Mám si ho rozdvojiť?

A ako spoľahlivo rozhodnúť, či doklad z ERP má ísť do B2 alebo B3? Mám tu doklad, ktorý neobsahuje adresu odberateľa, ale názov a DIČ áno. Je to faktúra? Nie je to faktúra? A čo je číslo faktúry na doklade z ERP? Ako to robíte vy?
1Zuza
20.02.14,16:38
Tiež som dnes riešila takýto prípad. Doklad z ERP /splňal všetky náležitosti faktúry/ som zapísala do knihy záväzkov a prefotený som dala do pokladne s odkazom, že originál je založený vo faktúrach. A neviem, či je to dobre.
cacka
20.02.14,16:51
A nedá sa napr. aj v pokladni prepísať kód na B2? Samozrejme s tým, že by sa doplnil názov firmy...
tuta
20.02.14,17:04
Záleží od softu. My už to máme takto poriešené, zapíšem do pokladne s názvom firmy a pekne mi to smeruje do B2.
cacka
20.02.14,17:06
Veď to...aj mne sa to dá...
karakul
20.02.14,17:57
.... ktorým to umožňuje soft z pokladne do B2 - ako je to poriešené ?
u mňa z pokladne nie je problém PVD zaradiť do B2 - problém mám dostať IC-DPH do KV.... IC je naviazané na saldokontové účty a pri účtovaní napr. 501-343/211, či 518-343/211 - neviem sa dostať k zadaniu ICO a tým ani IC-DPH mi neberie...
nebol by technicky problém zaradiť 211-tku medzi saldokontové účty, ale je to neúčtovnícke, a okrem toho u každého PD by som musel navyše zadávať dodávateľa či odberateľa, čo je neúnosné... ovšem neúčtovnícke je aj zaraďovať úhradu v hotovosti medzi záväzkové doklady, keďže žiadny záväzok nevznikol... Kontrolný výkaz má proste účtovníctvo na háku... Aj evidencia DPH je občas mimo, ale za to aspoň nie sú likvidačné pokuty.

Veľa účtovných softvér ešte nemá na 100% hotový KV, veď na 100% nejdú všetky funkcie ani na DRSR... nezávidím programátorom, makajú na tom, a budú ešte doľadovať aj po 25.2.2014... žiaľ musím aj konštatovať, že v menších firmách, kde nie je na každú oblasť samostatný programátor, sústredenie sa iba na úkor KV ide na úkor ostatného vývoja.
tuta
20.02.14,18:34
No nechcem robiť reklamu, ale predsa len tí naši chlapci si zaslúžia veľkú pochvalu. Jedná sa o program mksoft. V pokladničnom doklade mám možnosť zadať firmu, ktorú si vyberiem z adresára, kde mám zadané všetky potrebné údaje vrátane IČ DPH.
Žabinka
20.02.14,18:52
v mrp je tiež možnosť v pokladničnej knihe zadať ičo, firmu a typ dokladu bežný, a vtedy by to malo ťahať do B2.. ale ešte som to neskúšala.. ak nevyberiem firmu a zadám typ dokladu zjednodušená fa, ide do B3.. z tohto dôvodu zadávam doklady cez pokladn.knihu, aj keď je to prácnejšie, hoci je možné aj priamo do denníka, ale tam je spôsob zadávania dokladov trochu oklieštený..
tictac7
20.02.14,18:59
a to akože má byť pochvala?! Normálne softy toto majú už od roku 199x! Keď reklama tak, napr. Alfa, Omega, SunSoft, CoraGeo, WinPlat.... mám pokračovať?!
lilly1210
20.02.14,20:57
uz som toho precitala o ERP ako zjednodusenej fakture vela a som z toho coraz viac popletena.
spytam sa laicky: blocik z Tesca za nakup pier do kancelarie - je to zjednodusena faktura a mozem s nou zaobchadzat ako s fakturou (v KV do B2)?
alebo ma prosim nasmerujte, kde najdem tento problem vysvetleny po lopate.
dakujem.
lslavo
20.02.14,21:10
Niekde nemaju adresar firiem v poklani to si neviem ani predstavit :)))
tuta
20.02.14,21:17
nemusíš pokračovať, robila som aj v omege a s čistým srdcom Ti môžem povedať, že sú to porovnateľné softy s jediným rozdielom a tým je cena. A nielen jediným, ešte sú v zavádzaní noviniek oveľa rýchlejší. My už máme DP FO B v programe zapracované od 14.02. a v alfe je len od včera... PS: netuším na základe čosi si usúdila, že to ten môj spomínaný soft nemal zakompované od roku 199x...
Difi
21.02.14,07:21
Žabinka
21.02.14,07:33
všetky údaje zo zjednodušených faktúr-bločkov ERP, idú v KV súhrnne do B3.. do B2 idú údaje z klasických faktúr došlých..
kn-alka
21.02.14,07:42
áno, do B2 ide všetko, čo sa volá faktúra, do B3 ide všetko ostatné :D
MartinaDom
23.02.14,20:48
presne tak a čo je super že tam nemusia byť všetky ič a dič. Super, dakujeme......