Jarko666
20.02.14,18:23
Dobrý deň

chcel by som poprosiť o radu, v mojom prípade som dal reklamovať obuv Dolomite Hawk jedná sa o turistickú obuv bola v akcii za 100.Túto obuv som dal reklamovať necelého porloka od kúpy a to z 3 dôvodov 1. Začala sa mi odlepovať päta na pravej topáke v jednej časti 2. Na jednej topánke sa mi začala odlepovať podrážka v prednej časti avšak nie na špici alebo po okraj podrážky ako sa to zvyčajne stáva, avšak začala sa odlepovať od stredu topanky, čiže boky aj predok drží avšak so stredom podrážky sa dá hýbať rukou 3. Sú to topánky s goretoxom čiže garantujú vodotesnotsť minimálne po dobu jedného roka. Napriek týmto závadám mi prišiel list o neuznaní reklamácie, že podľa nejakeho odborného znalca nie je za vyšš ie uvedené chyby zodpovedný predajca alebo ja.

No moja otázka znie ako môžem ďalej postupovať, keďže zajtra sa chystam do predajne je to Capricorn v centre košíc, a či sa viem nejako brániť voči tomuto rozhodnutiu alebo musím rovno posielať ja na znalecký posudok? Tiež môže byť otázne či ten znalec nepracuje priamo pre Capricorn.

Vopred ďakujem za odpovede.
lujza.j
20.02.14,17:28
misoft
20.02.14,17:32
...a len doplním..... ak sa chyba vyskytne do 6 mesiacov odo dňa kúpy, považuje sa to za výrobnú vadu! V prípade Jarko666 - SOI.
Jarko666
20.02.14,18:07
Viem že je tu o tom plno tém avšak nenašiel som presne takúto reklamáciu dalším problémom je že v sobotu odchadzam do chile takze som to chcel nejako zajtra rozumne poriešiť a teda som čakal nejakú priamejšiu odpoveď
lujza.j
20.02.14,18:09
tak si ich skús prečítať!je tam všetko...
misoft
20.02.14,18:13
Bóžinku, ty to asi fakt chcel priamo na podnose! Tak čítaj a PORIADNE!:
http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-ochrane-spotrebitela/ §18 ods.4, ods. 6 a http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9 AKO REKLAMOVAŤ ods. 3, ods. 4.
Jarko666
20.02.14,18:21
Tieto veci som už čítal.....a keďže majú znalecký posudok, v podstate mi neostáva nič iné ako prísť na predajnu navrieskať na veduceho a ked to nepomoze tak si dam urobit znalecky posudok na vlastne triko a mozem sa s nimi natahovat dalej ....
misoft
20.02.14,18:24
No už ti to došlo.....
Jarko666
20.02.14,18:27
toto mi došlo už predtým než som vytvoril tému, dúfal som že ešte existuje nejaký zádrheľ alebo niečo čím by som ich vedel uzemniť .No nič tak ďakujem za odpovede snáď to nejako vybavím.
misoft
20.02.14,18:29
A len tvrdo po nich. A spomeň Obchodnú inšpekciu...... a zákony a paragrafy......
Žabinka
20.02.14,18:45
s týmto mám čerstvú skúsenosť.. topánky zimné kúpené 11/2013, rozlepené od podrážky plus natrhnutá koža, reklamované 2/2014.. odpoveď - reklamácia neuznaná, nie je to výrobná vada.. to bolo vo vyjadrení s názvom odborné posúdenie.. predajňou mi bol odporučený postup obrátiť sa na SOI, ak s tým nesúhlasím, že pre nich to končí.. veľmi vážne rozmýšľam, či sa na to nevykašlem, či to stojí zato absolvovať celý cirkus okolo toho..
misoft
20.02.14,18:50
Žabík, treba si poriadne hubu otvoriť :D. Minulého roku som takto riešil susedu. Tiež topánky od Deichmanna - podrážka po 3 týždňoch lačná bola. Reklamácia zamietnutá (i posudok bol). Tak som sa obul a do toho "obul" a začal som im len citovať § a spomenul som SOI. O dva dni reklamácia uznaná a peniaze vrátené.
Žabinka
21.02.14,13:37
Duško, aj paragrafy som citovala, aj SOI-ku, ale kamenná tvár len tvrdila, že majú vyjadrenie, a basta. no v pondelok sa skúsim obrátiť ešte na SOI, dnes som mala toho strašne veľa, nestihla som.. ale ak mi odpovedia, že musím dať robiť svoj posudok, tak sa na to vykašlem.. topánky stáli 29 juráškov, výsledok je nejasný.. akurát budem mať ponaučenie, že v garfield-e už nenakupujem..
misoft
21.02.14,13:39
Ale za pokus to stojí.... a taká SOI, tiež vie niekedy chvíle "obchodníkom" znepríjemniť.....
mareko
21.02.14,19:27
Garf.. kapitola sama o sebe :-( :-( :-(
Jarko666
26.04.14,10:41
Zdravím, tak dneska konečne dobojované a peniaze sú doma .Po mojom odbytí v predajni som ešte napisal mail do capricornu kde som podrobne vysvetlil v čom je problém a o čom ich ,,školení ´´predajcovia zjavne nemali sajnu keď som sa ich nato na predajni pýtal. O 2 dni mi prišiel mail s tým že mam doniesť obuv lebo sa ju rozhodli poslať do štátnej skúšobne. No a včera mi prišlo mailom vyjadrenie že reklamacia bola uznaná. A vo vipoteste to posúdili ako vadu vzniknutú už pri výrobe. Takže ľudia netreba sa báť a smelo aj do tej skúšobne ak si myslíte, že mate pravdu. :D
misoft
26.04.14,12:11
;) - veď som naznačoval - hubu riadne otvoriť, poriadne ofuky urobiť (a čo najviac dB) - odrazu sa dá....