liana1980
21.02.14,22:25
Dobrý den,
nastupila som do roboty v oktobri 2013, mam po skusobnej dobe a som tu zamestnana skoro 5 mesiacov.
Zamestnavatel sa rozhodol, že mu proste nesedím ako človek, aj ked plany a manazerska funkcia hovori svoje a moje výsledky práce nepustia. Chce uzavrieť dohodu a prepustit ma bez odstupneho. Mam narok na odstupne po tak kratkej pracovnej dobe? Samotne prepustenie je neferove a neviem ako by som mala postupovat. Jedna sa o velku financnu instituciu. Dakujem
veronikasad
21.02.14,21:31
Pozri § 76odst. 2 ZP

(2) Zamestnancovi patrí pri skončení pracovného pomeru dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo písm. b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, odstupné najmenej v sume

a) jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval menej ako dva roky,
b) dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dva roky a menej ako päť rokov,
c) trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej päť rokov a menej ako desať rokov,
d) štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej desať rokov a menej ako dvadsať rokov,
e) päťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dvadsať rokov.
liana1980
25.02.14,17:25
Dakujem, pokial mam narok na aspon 1 mes. zarobok, tak mam dostat vypoved zo strany zamestnavatela, alebo isť dohodou?
Zamestnavatel mi navrhol dohodu a nechce počuť o odstupnom.
Dakujem
veronikasad
25.02.14,18:59
Ak požiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou, nárok na odstupné mať nebudeš.
Keď bude "iniciatíva" zo strany zamestnávatela, trvaj na uvedení dôvodu skončenia prac.pomeru. Nárok ti vznikne len v prípade, ak tam bude uvedený § 63 odst. 1 písm.b) alebo organizačné dôvody. Ak podpíšeš dohodu bez uvedenia dôvodu - nárok na odstupné ti rovnako nevznikne
liana1980
25.02.14,19:05
Dakujem, čiže potrebujem, aby mi zamestnávatel dal normalne vypoved a bol tam uvedeny ten paragraf - dôvod, ze? A potom mam narok na odstupne, dobre to chapem? On to chce riesit len dohodou a bez odstupneho.
Dakujem
liana1980
28.02.14,20:50
Dakujem veľmi pekne.
ivka70
28.02.14,21:13
Nemala by si narok na odstupne, ani pri vypovedi kvoli zruseniu prac. miesta, len na 1 mesacnu vypovednu dobu. Pozri si par. 68 a 76 ZP.
Jedine pri dohode o ukonceni PP kvoli zruseniu prac. miesta by si mala narok na 1 mesacne odstupne.