ZankaT
22.02.14,13:03
pred mesiacom som douzivala antibiotika na liecbu helicobacktera a odvtedy mam stale nevolnost a nechut do jedla, bola som u gastroenterologa a povedal ze to mam z antibiotik ze boli silne a sice dali prec helicobacktera ale dali prec aj tie dobre bakterie tak musim uzivat probotika aby sa to upravilo. je to dost neprijemne ale pocula som ze tento problem po antibiotickej liecbe mali viaceri a preto chcem poprosit ak niekto mate alebo ste mali rovnaky problem ako mam ja tak mi dajte vediet,uz som z toho zufala.dakujem

-----

UPRAVA:

Vcera som pisala o tom ako mi je nevolno a mam nechut do jedla uz mesiac po antibiotickej liecbe helicobaktera trojkombinaciou klaritromicin fromilid, klabax a nolpaza na kysly zaludok, fakt som z toho velmi zufala.

Doktor mi povedal ze uz helicobaktera nemam ze bol len s miernou kolonizaciou ale tie antibiotika mi dali prec aj tie dobre bakterie tak uzivam stale probiotika actilac a ziadna zmena.
Viete mi prosim vas este niekto poradit kto mal rovnaky problem ako ja co by mi mohlo pomoct aby sa mi to konecne zlepsilo a nebolo mi tak stale zle,som z toho dost nestastna.
Dakujem.
buchač
22.02.14,12:24
Aký je názov ATB ???
kattka.c
22.02.14,12:32
Moj manzel mal tiez taky problem po antibiotikach. Bral aj probiotika ale velmi sa mu to nezlepsovalo. Potom sa niekde docital o vitamine C - v cistej forme. Po tyzdni uzivania, boli vsetky problemy prec.
ZankaT
22.02.14,16:04
dakujem kattka, vyskusam ten vitamin c.
ZankaT
23.02.14,14:09
klaritromicin fromilid klabax