darinabar
08.02.14,12:57
mám problém podať prehľad na e dane/ nová dohoda/ stále mi vypisuje chýba podpisová politika pre kľúč ... zo system registry - nainštalujte si este raz podpisovu politiku - poprosim o pomoc
grette
10.02.14,15:35
ako si to vyriešila? Ja mám dnes ten istý problém...
AnnaK
10.02.14,16:33
Mne to tiež vypisuje na eDane a pritom nepoužívam ZEP. Tak som podávala prehľady cez portál Finančnej správy a tam mi prešli všetky podania v poriadku. Žiadnu inštaláciu podpisovej politiky odo mňa nepýtalo.
Podávala som aj všeobecné podania na DÚ a tiež to prešlo v poriadku. Nechápem, prečo to na eDane nejde. Pritom ešte v januári to fungovalo normálne.
Richard
22.02.14,14:45
presunul som to do otázky, nezdávaj otázky do odpovedí, viď etiketa alebo návod
PitiR
25.02.14,12:04
Treba nainstalovat novu podpisovu politiku, ktoru najdete na webe financnej spravy, podla informacii z aplikacie edane, stara podpisova politika platila do konca januara/2014. Podpisova politika je v podstate len zapis suboru do registrov. Po stiahnuti daneho suboru s priponou reg, kliknite pravym tlacitkom a dajte zapis do registrov (alebo aj tzv. merge)
AdrianaA
25.02.14,12:12
Ak je to pre niekoho zložité, tak si zavolajte na podporu. Budú Vás presne navigovať.
duficek
25.02.14,18:45
zorenka dakujem, cez stranku FS som reg subor stiahol, spustil, uspesne updatol registre windows, ale edane stale hadzali tu istu chybu s podpisovou politikou. pomohol mi az navod od teba, priamo cez aplikaciu edane som opat stiahol reg subor a spustil, uz mi to ide....dakujem
duficek
25.02.14,18:54
Nepouzivam ZEP, mam eDane. reg subor stiahnuty zo stranok financnej spravy mi nefungoval, eDane mi hadzali stale tu istu chybu podpisovej politiky.

Pomohol mi az navod od zorenka1
Priamo v programe eDane ist na pomocnik - podpisovacie komponenty
Stiahnut podpisovu politiku bud pre windows XP 32 bit, alebo 64bit windows vista, 7, 8 - podla toho aky windows mate.

Na dany subor, ktory sa stiahol treba v prieskumniku 2x kliknut mysou aby sa spustil, odklikat suhlasy a je to.
Snad to takto podrobnejsie niekomu pomohlo.
Mila123
25.02.14,18:56
dnes v cool centre fungujú do polnoci.....
AndreaF
25.02.14,19:20
do 31.1. bolo treba nainštalovat novu podpisovu politiku