Martin Drugaj
23.02.14,19:48
Dobrý deň.
Mám 38 rokov a v minulom roku mi začali vážnejšie zdravotné problémy kôli ktorým som už od septembra 2013 na PN.
Začalo to s bolesťami chrbtice kde mi po hospitalizácii zistili na magnetickej rezonancii deformáciu stavcov a vyskočenú platničku. V prílohe posielam popis z MR.
Počas PN mi operovali pravé rameno (syndróm manžety rotátorov) to bolo v novembri 2013 no bolesti pretrvávajú.
Už dlhšiu dobu mám problémy s tŕpnutím rúk a na vyšetrení EMG mi zistili syndróm karpálnych tunelov obidvoch rúk a taktiež demyenilizačnú polyneuropatiu dolných končatín.
Pracujem ako elektrikár v stavebníctve takže dennodenne pracujem so strojmi a ťažkými frézami a zbíjačkami.
Lekár a posudková doktorka mi povedali že by som mohol ísť do práce že s mojími diagnózami iný ľudia pracujú no už pri menšej námahe a záťaži mám bolesti chrbtice a problémy s rukami.
Veľmi ma trápi môj zdravotný stav, rád by som už pracoval veď počas PN som minul všetky úspory a nabral pôžičky na splácanie úverov.
Poprosil by som Vás o radu ako pokračovať a o čo by som mohol požiadať alebo mať nárok v mojej situácii.
Pôžičky som mal poistené v prípade PN no neuznali mi to že majú výluku v prípade ochorenia chrbtice tak som neustále v bludnom kruhu.
Vopred za pomoc ďakujem
S pozdravom Martin
meha
02.03.14,15:20
Začnem od konca-ak máš úvery požiadaj banky o odklad splátok.Tak aspoň na čas zastavíš nárast dlhov,aj keď problém nevyriešiš.Zdravie je už o inom.Ak si neuspel u jedného lekára ,tvoje zdravotné problémy pretrvávajú,navštív iných.